Gastronomiczny najemca dopełni ofertę Nowych Czyżyn


Z początkiem roku strefa gastronomiczna centrum handlowego Nowe Czyżyny w Krakowie zyska nową restaurację. Do debiutu przymierza się spaghetteria Al dente.
Ostatni rok jest pełen wyzwań dla całego ekosystemu centrów handlowych. Mimo pandemii, marki jednak nie rezygnują ze swoich planów rozwoju, zwłaszcza w atrakcyjnych biznesowo lokalizacjach. Jedną z nich jest centrum handlowe Nowe Czyżyny, należące do portfolio Newbridge.
Dział najmu właściciela krakowskiego obiektu podpisał właśnie umowę z właścicielem marki Makarun Premium. Dzięki niej już na początku tego roku gastronomiczny tenant mix centrum handlowego wzbogaci największa sieć spaghetterii w Polsce. Restauracja zajmie lokal o powierzchni 35 m kw. GLA.W jej menu będzie można znaleźć różnego rodzaju makarony, podawane z ciekawymi sosami m.in. carbonara, pomodoro con pollo, currygodnym czy szpinakowym.
- Nowa odsłona Makaruna tj. Al dente by Makarun Premium z pewnością uczyni nasz pierwszy punkt w krakowskich Nowych Czyżynach ciekawszym, nawiązującym mocniej do kultury kulinarnej Włoch, ekologicznym i z nowymi rozwiązaniami. Naszym celem jest ulepszenie produktu wizualnie i operacyjnie, co przede wszystkim ma podnieść finalną atrakcyjność usługi. Prowadząc badania customer experience oraz wprowadzając nową technologię, chcemy pozyskać nowe grupy klientów oraz zaprezentować prawdziwie zdrowy fast food - mówi Marcin Szworak, właściciel marki Al dente by Makarun.
Ten kierunek rozwoju marki jest szansą także dla Nowych Czyżyn. – Makarun, który u nas pojawi się w odsłonie Premium to jeden z najciekawszych konceptów gastronomicznych na rynku, który dynamicznie rozwija się w ostatnich latach. Marka lokuje się w najlepszych centrach handlowych w całej Polsce. Ma także restauracje w USA i w Dubaju. Cieszy nas, że w planach rozwoju nie zabrakło także Nowych Czyżyn - mówi Marta Drzewiecka, Portfolio Property & Marketing Manager Newbridge.
Jak podkreśla przedstawicielka Newbridge, nowa restauracja dopełni obecną propozycję. - Oferta gastronomiczna Nowych Czyżyn to dziś 13 restauracji i kawiarni, w tym m.in. KFC, Domino's Pizza, Sevi Kebab, Silver Dragon, ale także kawiarnie i cukiernie m.in. Nakielny czy Krakowskie Wypieki. Makarun idealnie wpasowuje się w ten mix, uzupełniając menu o dania zainspirowane niezwykle popularną w Polsce kuchnią włoską - mówi.
- 1
- 2
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)
Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.