PARTNERZY PORTALU


Handlowi deweloperzy dostrzegli potencjał Siedlec

Handlowi deweloperzy dostrzegli potencjał Siedlec
  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 01 paź 2012 14:25

W blisko 80-tysięcznych Siedlcach (woj. mazowieckie) szykuje się kolejna inwestycja handlowa. Zapowiada ją spółka Retail Concept, która zamierza wybudować w mieście park o powierzchni ponad 7 tys. mkw. To kolejny inwestor po firmach Strus, Społem PSS czy Retail Provider, który dostrzegł handlowy potencjał Siedlec.

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 01 paź 2012 14:25

Park handlowy ma stanąć w rejonie ulic Starowiejskiej, Wyszyńskiego i Brzeskiej. Obiekt ma mieć 7 080 mkw. GLA i oferować 20 sklepów. Wśród najemców mają się znaleźć takie marki jak: MarcPol, Rossmann, Pepco czy CCC. Przed obiektem powstanie parking na 276 aut. Otwarcie zaplanowano na III kwartał 2013 roku.

Jak podaje Retail Concept, zasięg oddziaływania obiektu to prawie 150 000 mieszkańców, w tym 77 000 mieszkańców z samych Siedlec.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (78%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (6)

  • Siedlczanin 2012-10-01 17:52:13
    Nam nie handlu potrzeba a miejsc pracy. Kto będzie kupował jak nie będzie miał pracy?!
  • x 2012-10-01 21:20:05
    Po jakiego gwinta kolejny Rossmann, Pepco czy CCC???
  • ja 2012-10-01 22:24:27
    teraz Siedlce będą kojarzyły się z ciucholandami CCC, Pepco itp, może coś innego by się nam przydało... taką np małą Arkadię