Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 45 multipleksami z 257 ekranami i ponad 50 tys. miejsc. Sieć rozwija swoją działalność głównie w małych i średnich miastach, ale obecna jest również w największych aglomeracjach w Polsce – m.in. w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu a niedługo również w Warszawie. Kino w Żorach zaoferuje gościom cztery w pełni nowoczesne, klimatyzowane sale kinowe z barem kinowym z łączną ilością 650 miejsc. 

Galeria Wiślanka powstaje przy głównym skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 935 (będącej częścią obwodnicy miasta dochodzącej do autostrady A1) i drogi krajowej nr 81, prowadzącej z Katowic w Beskidy, potocznie zwaną ”Wiślanką”. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz restauracje McDonald’s i KFC.

Na blisko 20 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się prawie 80 sklepów najpopularniejszych marek, punktów usługowych i gastronomicznych oraz dyskont spożywczy Lidl. 

Za projekt komercyjny oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska. Najemcę reprezentowała natomiast firma Colliers International.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl