Najnowszą inwestycją prowadzoną przez trójmiejską spółkę jest obiekt w Kolonii Lesznowola (woj. mazowieckie). Jedynym najemcą powierzchni 860 mkw. będzie Stokrotka. U zbiegu ulic Postępu i Słonecznej znajduje się już dyskont Biedronka oraz apteka. W bliskim sąsiedztwie powstaje market Lidl.

- Niewątpliwym atutem inwestycji jest potencjał nabywczy podwarszawskiej gminy – mieszka w niej około 25 tysięcy osób. Kolonia Lesznowola znajduje się 4 km od Piaseczna, 20 km od Warszawy i około 30 km od Grójca, a sam sklep zbudowany zostanie przy drodze zapewniającej duże natężenie ruchu. Dostępność drogową miejscowości poprawi budowany nieopodal węzeł Centralnego Portu Komunikacyjnego - wyjaśnia Marcin Rudziński, członek zarządu Higasa Properties.

Jak dodaje, sklep, który budowany jest w Lesznowoli to także kolejny projekt w ramach Higasa Club. Cieszy się on dużym zainteresowaniem i planujemy, że do końca września pozyskamy pełne finansowanie indywidualnych inwestorów. Oferujemy 6 proc. zysku w skali roku, a okres finansowania wynosi 12 miesięcy. Otwarcie zaplanowane jest na I kwartał 2021 roku.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL