Polska Grupa Górnicza zaproponowała ona swoim pracownikom system korzyści - program "PGG Family" ma się rozrastać i mają do niego dołączać kolejni partnerzy.

- Chcemy zaproponować naszym pracownikom korzyści we współpracy z naszymi partnerami - podkreślił prezes PGG Tomasz Rogala.

Jednym z partnerów jest PKN Orlen. W przypadku Orlenu chodzi o propozycje kart rabatowych na zakup paliwa oraz różnych usług na stacjach PKN Orlen. Kolejnym partnerem jest PZU.

- Chodzi o poszerzenie dotychczasowej współpracy, dotąd były to głównie grupowe ubezpieczenia pracownicze - zaznaczył Piotr Kozieł, dyrektor ds. klientów strategicznych PZU Życie. - Zamierzamy poszerzyć pakiet naszych usług o usługi związane z klubem PZU Pomoc, żeby dopasować programy do potrzeb konkretnego pracownika.

Klub PZU Pomoc w Życiu to program lojalnościowy dla klientów PZU Życie objętych ubezpieczeniem na życie lub na życie i zdrowie w ramach polisy grupowej w wybranych zakładach pracy. Uczestnicy klubu otrzymują m.in. rabaty na zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych, możliwość wzięcia udziału w konkursach organizowanych tylko dla członków Klubu, usługi concierge, czyli usługi organizacyjne i informacyjne na życzenie.

Kolejnym partnerem Polskiej Grupie Górniczej jest Intersport. Z nim jako pierwszym PGG podpisała umowę.

- Mamy bardzo dobry jakościowo asortyment, który może zainteresować pracowników Polskiej Grupy Górniczej - zaznaczyła Iwona Książek, kierownik działu informacji Intersport Polska SA.

 

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl