• Centrum handlowe Auchan Bielany działa na rynku dolnośląskim.
  • Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 1,46 tys. mkw.
  • JYSK jest międzynarodową siecią handlową o duńskich korzeniach.

Centrum handlowe Auchan Bielany działa na dolnośląskim rynku nieruchomości komercyjnych od dwóch dekad, a jego klienci doceniają wygodę zakupów i zróżnicowaną ofertę obiektu. Pod koniec kwietnia 2023 roku grono najemców Centrum Handlowego Auchan Bielany powiększyło się o duńską markę JYSK. Marka zajęła lokal o powierzchni 1460 mkw. we wschodniej części galerii handlowej tuż przy centralnym placu ze strefą restauracyjną, co pozytywnie wpłynie na odwiedzalność sklepu.

Wnętrze nowego sklepu JYSK. Fot. mat. pras.
Wnętrze nowego sklepu JYSK. Fot. mat. pras.

W salonie JYSK klienci znajdą ofertę marki obejmującą meble, produkty wyposażenia wnętrz, dekoracje oraz rozwiązania do przechowywania.

Szczegółowo analizujemy oczekiwania naszych klientów i dostosowujemy do nich nasze plany związane z zagospodarowaniem przestrzeni handlowej oraz zapraszamy do współpracy kolejnych najemców. Cieszę się, że marka JYSK zdecydowała się otworzyć w naszym obiekcie kolejną lokalizację salonu firmowego. Jestem przekonana, że klienci będą chętnie robili zakupy w tym miejscu – mówi Karina Slawik-Koźlik, Property Manager centrum handlowego Auchan Bielany.

JYSK jest międzynarodową siecią handlową o duńskich korzeniach, która wspiera aranżacje każdej przestrzeni domowej czy ogrodu. W Polsce marka prowadzi działalność od 2000 roku. Pierwszy sklep powstał w Gdańsku, a obecnie w całej Polsce działa ich ponad 285. Klienci mogą również robić zakupy w firmowym sklepie online.

– Nowy sklep JYSK w Centrum Handlowym Auchan Bielany to nowoczesne, funkcjonalne i przyjazne miejsce zakupów. Produkty w naszej ofercie zachowane są w skandynawskiej estetyce, łącząc w sobie prostotę i użyteczność.  Kładziemy duży nacisk na zadowolenie naszych klientów, dlatego w nowym sklepie zadbaliśmy o przestrzeń inspirującą do dekoracji i zmian we własnym domu. Miłośnicy aranżacji wnętrz z pewnością znajdą coś dla siebie w przystępnej cenie. Serdecznie zapraszamy na zakupy w nowym sklepie JYSK – mówi Klaudia Połom, koordynator ds. sprzedaży i marketingu JYSK Polska.

Marka JYSK jest obecna w 4 obiektach handlowych należących do Ceetrus Polska, którymi zarządza zespół Nhood Polska. Są to Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała, Centrum Handlowe Auchan Katowice, krakowska Galeria Bronowice oraz Centrum Handlowe Auchan Bielany koło Wrocławia.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl