PARTNERZY PORTALU


Karuzela Park w Biskupcu wynajęta w 85 procentach

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 22 lis 2011 11:25

Karuzela Park powstająca w Biskupcu ma już wynajęte ponad 85 procent powierzchni handlowo-usługowej - poinformował inwestor firma Farris Investment. Otwarcie obiektu jest planowane na II kwartał 2012 roku.

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 22 lis 2011 11:25

Galeria, którą komercjalizuje firma Retail Concept, to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na powierzchni 3,4 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 120 miejsc parkingowych.

Głównymi najemcami Karuzela Parku są: operator spożywczy Polomarket z 890 mkw. powierzchni, drogeria Rossmann o powierzchni 360 mkw. oraz sklepy z odzieżą i obuwiem: Pepco - 305 mkw., Boti - 170 mkw. i Ray Obuwie - 120 mkw.

Inwestor otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę. Wykonawcą obiektu, o czym informowaliśmy w październiku, jest firma Mirbud SA.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (10)

  • mariunio 2011-12-02 17:07:44
    przydały by sie jakieś zakldy pracy w biskupcu a nie tylko same markety 2 biedronki tesco i jeszcze polo market za co maja robic zakupy.
  • Chudy 2011-12-08 16:31:11
    Jestem głodny i jest mi zimno ! nie mam na chleb ! Dajcie mi prace a wypłatę wydam nie koniecznie w waszym parku.Na jakiś zakład pracy to kasy nie ma, a a na taki wynalazek to kasa się znalazła.To smutne :(
  • kimnol 2011-12-10 13:36:27
    Biskupiec miasto emerytow i rencistow i jeszcze Karuzela park smieszne.
  • nowa 2011-12-15 15:44:45
    A ja się cieszę , że będzie dom handlowy u nas i dzięki temu praca.
  • bc 2011-12-16 18:20:51
    raj pepco i boti????? na nic lepszego nie stac bc;/ beznadzieja...
  • sterydy 2011-12-28 00:46:49
    były styropol jak zwykle przez kilka lat bedzie zauwazony a potem zniknie a inni moze zarobia przy okazji
  • maja 2012-03-05 18:28:07
    gdzie sie zwracać o pracę w karuzeli park? gdzie składać CV?
  • ziomm 2012-03-10 10:32:33
    moim zdaniem te centrum handlowe to bendzie lipa ponieważ będzie za niski i brak kina tylko takie sklepy które już są w bc fakt ludzie dostaną prace ale ja tego jakoś nie widze ;)
  • DGE 2012-03-14 17:36:03
    Czemu nie ma kina :(?
  • Chudy 2012-03-25 09:42:18
    nowa -akurat na ciebie tam czekają z ofertą pracy, i żebyś się nie zdziwiła .A miasto się wcale nie rozwinie tylko podupadnie .