• Spot promujący program lojalnościowy Kaufland Card można zobaczyć m.in. przed seansami filmowymi w kinach sieci Helios oraz KinAds.
  • Publikowane są w nich humorystyczne klipy podkreślające benefity Kaufland Card.
  • Jedną z twarzy reklamowych kampanii jet znana prezenterka telewizyjna Anna Nowak-Ibisz. 

Hasło przewodnie kampanii to „Każdy z nas oszczędza z Kaufland Card”. Komunikacja nowego programu lojalnościowego odbywa się szeroko – za pośrednictwem niemal wszystkich dostępnych kanałów. Z kampanią promocyjną można spotkać się w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych, na wybranych platformach VOD oraz w aplikacji Spotify.

 

Z kolei ogólnopolska kampania outdoorowa, oprócz klasycznych nośników takich jak billboardy oraz citylighty na przystankach komunikacji miejskiej, obejmuje również siatki wielkoformatowe oraz ekrany digital out of home. Spot promujący program lojalnościowy Kaufland Card można zobaczyć również przed seansami filmowymi w kinach sieci Helios oraz KinAds.

W ramach komunikacji digital, wykorzystywane są media własne – strona internetowa, aplikacja, a także media społecznościowe sieci. Publikowane są w nich humorystyczne klipy podkreślające benefity Kaufland Card, ale pojawią się także relacje influencerów, którzy mieli okazję jako pierwsi przetestować nowy program lojalnościowy. Swoimi wrażeniami podzieli się m.in. znana prezenterka telewizyjna Anna Nowak-Ibisz. Na Facebooku i Instagramie sieci Kaufland dla klientów przygotowano także specjalny konkurs, w którym do wygrania będą iPhony oraz vouchery na zakupy w sklepach.

Kaufland wprowadza nowy program lojalnościowy - Kaufland Card. Fot. materiały prasowe
Kaufland wprowadza nowy program lojalnościowy - Kaufland Card. Fot. materiały prasowe

Z ofertą i informacjami na temat nowego programu lojalnościowego konsumenci mogą się zapoznać również w samych marketach, gdzie poza plakatami i komunikatami w sklepowym radiu spotkamy pracowników pomagających w rejestracji. Informacje na temat programu oraz pierwsze oferty znaleźć można także w gazetkach sieci.

Co oferuje Kaufland Card?

  • Użytkownicy programu Kaufland Card mają dostęp do specjalnych ofert, dzięki którym będą mogli nabyć produkty w atrakcyjnych cenach oraz kupony dopasowane do ich preferencji zakupowych.
  • Każdy zakup w sklepie Kaufland będzie premiowany punktami, które będzie można wymieniać na dodatkowe zniżki.
  • Korzystając z Kaufland Card w wersji mobilnej, uczestnicy mają dostęp do aktualnych ofert i gazetki promocyjnej, możliwości tworzenia listy zakupów czy korzystania z szerokiego katalogu inspirujących przepisów.
  • Po zakupach użytkownicy aplikacji otrzymają elektroniczne podsumowanie zakupów, dzięki któremu m.in. sprawdzą, ile pieniędzy faktycznie zaoszczędzili dzięki Kaufland Card.

Jak dołączyć do programu Kaufland Card?

Aby dołączyć do programu, wystarczy pobrać aplikację Kaufland i dokonać rejestracji lub podczas zakupów w Kauflandzie odebrać dedykowaną kartę i zarejestrować się w sklepie lub online.

Fizyczna karta Kaufland Card została wykonana w 100% z materiału z recyklingu. Na kilka dni przed oficjalnym startem programu sieć udostępniła mobilną wersję Kaufland Card do testu znanej recenzentce technologicznych gadżetów – Annie Nowak-Ibisz.

- Na przykładach z rynków rodzimych i zagranicznych widzimy, że aplikacje i programy lojalnościowe to nieodłączny element budowania relacji marka-klient. Po kilku dniach użytkowania Kaufland Card mogę z pełną odpowiedzialnością polecić program wszystkim, którzy korzystają lub rozważają korzystanie z tego typu udogodnień. Aplikacja ma przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs, jest intuicyjna, a co najważniejsze oferuje szereg wymiernych korzyści – powiedziała Anna Nowak-Ibisz podczas eventu z okazji premiery Kaufland Card.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl