Tylko do połowy grudnia będzie można zrobić zakupy w najmniejszym sklepie Ikei ulokowanym w warszawskim Blue City. W związku ze zmianą strategii gigant wycofuje się z tej lokalizacji - czytamy na rmf.fm.
- 12 grudnia klienci sklepu meblowego będą mogli po raz ostatni zrobić zakupy w centrum handlowym Blue City przy alejach Jerozolimskich w Warszawie.
- Jak poinformowała IKEA w specjalnym komunikacie prasowym, wpływ na decyzję ma zmiana strategii firmy.
- Punkt Odbioru Zamówień IKEA dostępny dla klientów do 30.11.2021 r.
Sieć sklepów meblowych informowała wcześniej, że placówka w centrum handlowym została otwarta w ramach testów, które właśnie dobiegły końca.
Teraz IKEA zamierza szukać nowych pomysłów i rozwiązań, które lepiej wpłyną na doświadczenia zakupowe.
Czytaj więcej: Gdzie powstaną nowe Studia Planowania IKEA?
Biuro prasowe szwedzkiej firmy poinformowało w komunikacie prasowym, że pracownicy IKEI w CH Blue City zachowają miejsca pracy i zostaną oddelegowani do innych placówek w stolicy.
IKEA otworzyła swój sklep w Centrum Handlowym Blue City w 2018 roku.
Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nie przegap najważniejszych wiadomości
Komentarze