Koszalin: Duże centrum handlowe powstaje przy trasie S6


Centrum handlowe Koszalin Power Center otworzy swoje drzwi dla klientów już za sześć miesięcy. Na 38 tys. mkw. powierzchni znajdzie się jedyny w regionie pełnowymiarowy salon Agata Meble, największy w regionie hipermarket Leroy Merlin oraz gastronomia, włącznie z restauracją typu drive-thru. Deweloperem obiektu jest Acteeum Central Europe.
- Koszalin Power Center powstaje przy trasie S6, relacji Szczecin-Gdańsk.
- Wśród znanych marek będą największe w regionie: salon Agata Meble oraz Leroy Merlin.
- Centrum ma być miejscem zakupów dla 269 tys. mieszkańców.
- Otwarcie obiektu zaplanowano na I kwartał 2023 r.
- Deweloperem obiektu jest Acteeum Central Europe.
Koszalin Power Center zlokalizowane jest na skrzyżowaniu ulicy Władysława IV z powstającą trasą S6, relacji Szczecin-Gdańsk. Niebawem będzie to główny węzeł komunikacyjny regionu i duża arteria komunikacyjna samego Koszalina.
Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wśród ponad 30 lokali handlowych, które zaplanowano w centrum handlowym znajdzie się m.in. supermarket Lidl o powierzchni 2 tys. mkw. Wśród zapowiadanych marek znajdziemy także jedyny pełnowymiarowy salon Agata Meble. Spółka akcyjna skupia jak dotąd 32 salony wielkopowierzchniowe, które oferują artykuły ponad 250 producentów z Polski i zagranicy.
Przestrzeń największego w regionie salonu Agata wypełnią autorskie aranżacje ukazujące poszczególne kolekcje mebli oraz różne style dekoracyjne. To pozwoli klientom na miejscu czerpać inspiracje, płynące z projektów stworzonych przez stylistów wnętrz. W salonach na bieżąco będzie można także skorzystać ze wsparcia doradców, projektantów i ekspertów od wystroju wnętrz.
Na 10 tys. mkw. powierzchni powstającego właśnie salonu znajdą się kolekcje mebli przeznaczonych do pokoju dziennego, aranżacje sypialni, jadalni i kuchni. Dostępny będzie również wybór krzeseł, stołów i materacy.
W części przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz Agata zaprezentuje szereg dodatków kuchennych oraz produkty dekoracyjne. W sklepie będą dostępne także działy: oświetlenie, dywany i tekstylia.

12 tys. mkw. przeznaczono pod sklep DIY Leroy Merlin. Sieć liczy w Polsce 75 sklepów, z ofertą ponad 100 000 produktów dla domu i ogrodu, zatrudniając ponad 13 000 pracowników.
W 2012 roku została powołana do życia fundacja Leroy Merlin, by działać na rzecz lokalnych społeczności. Wspiera poprawę warunków mieszkaniowych, przestrzeni społecznej osób i instytucji, które najbardziej potrzebujących pomocy. Przez 10 lat istnienia fundacja przygotowała 18 edycji projektów grantowych, w których zaangażowała 4700 wolontariuszy działających na rzecz wspólnego dobra, dzięki czemu udało się zrealizować 610 grantów. W ramach grantów wolontariusze wyremontowali ponad 600 placówek publicznych – m.in. domy dziecka, szkoły, przedszkola, szpitale, świetlice terapeutyczne. Założyli też kilkanaście ogrodów, z czego część o funkcji terapeutycznej i dydaktycznej.
Otwarcie obiektu zaplanowano na I kwartał 2023 r.
Koszalin Power Center
Koszalin Power Center w liczbach:
- Powierzchnia całkowita obiektu (GBA): 38 000 m²
- Liczba lokali handlowo-usługowych: 30
- Powierzchnia supermarketu Lidl: 2 200 m²
- Powierzchnia Hipermarketu DIY Leroy Merlin 12 000 m²
- Powierzchnia salonu meblowego Agata Meble 10 000 m²
- Liczba miejsc parkingowych dla gości: 1 100
- Liczba klientów w promieniu 30 min. dojazdu: 270 000
- Planowe otwarcie obiektu : I połowa 2023
© Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (13)
Odpowiedz-
16
1
Odpowiedz-
13
0
Odpowiedz-
4
0
Odpowiedz-
12
1
Odpowiedz-
7
3
Odpowiedz-
0
1
Odpowiedz-
2
0
Odpowiedz-
3
0
Odpowiedz-
1
1
Odpowiedz-
1
0
Odpowiedz-
2
0