PARTNERZY PORTALU

Krwiobus stanie przed Galerią Młociny

Krwiobus stanie przed Galerią Młociny
W sobotę, 23 maja w godzinach 11:00-16:00, na placu przed wejściem głównym do Galerii Młociny ponownie pojawi się krwiobus.
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 18 maj 2020 14:11

W sobotę, 23 maja w godzinach 11:00-16:00, na placu przed wejściem głównym do Galerii Młociny ponownie pojawi się krwiobus, w którym zainteresowani będą mogli oddać krew. Inicjatywa organizowana z zachowaniem zaostrzonych procedur bezpieczeństwa, odbędzie się we współpracy z Klubem Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża – Dar Serca HDK PCK Warszawa.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 18 maj 2020 14:11

Już w sobotę klienci Galerii Młociny będą mieli okazję, by ponownie uczestniczyć w ważnej, społecznej inicjatywie, a tym samym wspomóc tych, którzy dzisiaj tej pomocy szczególnie potrzebują, a nawet uratować komuś życie. 23 maja w godzinach 11:00-16:00 na placu przed głównym wejściem do bielańskiego centrum handlowego pojawi się krwiobus, czyli mobilny pojazd, w którym zainteresowani będą mieli możliwość oddania krwi. W trosce o zdrowie wszystkich obecnych akcja organizowana we współpracy z Klubem Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża zostanie przeprowadzona z zachowaniem szczególnych zasad higieny. Tego dnia wszyscy zainteresowani w pierwszej kolejności udadzą się do namiotu, w którym przeprowadzone zostaną zaostrzone działania procedur bezpieczeństwa sanitarnego takie jak: dezynfekcja dłoni, założenie maseczki ochronnej, pomiar temperatury termometrem bezdotykowym oraz zebranie wywiadu epidemiologicznego potwierdzonego zapisami na utworzonej w tym celu ankiecie. Po pomyślnym przejściu wstępnego wywiadu krwiodawca otrzyma możliwość kontynuowania standardowych procedur związanych z kwalifikowaniem do oddania krwi. Procedury medyczne wraz z odpowiedzialnością za ich realizację pozostają po stronie RCKiK w Warszawie.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszyscy, którzy spełniają odpowiednie warunki, a tego dnia planują zrobić dobry uczynek, powinni wziąć ze sobą do galerii dowód osobisty. Obecny na miejscu wykwalifikowany personel medyczny oraz wolontariusze udzielą szczegółowych informacji na temat całego procesu, a także chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Należy pamiętać, że nie każdy, pomimo chęci, będzie mógł zostać dawcą krwi.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)


Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.21.70
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!