• Na klientów nowego sklepu czekają tablety i zdigitalizowany system zamówień.
  • Nowy lokal ma niemal dwukrotnie większą powierzchnię od dotychczasowego - 127 metrów kwadratowych.

Klienci Galerii Wisła w Płocku znają już Lancerto, bo jesteśmy tu obecni od lat. Jako marka premium ciągle się rozwijamy i dbamy o najwyższy poziom obsługi dlatego szukamy nieustannie rozwiązań, które mogą uczynić doświadczenie zakupowe w naszych salonach jeszcze lepszym.  Z myślą o naszych stałych klientach w Płocku oraz tych, którzy dopiero do nas trafią, podjęliśmy działania, by lokalizacja salonu była atrakcyjniejsza a system obsługi gotowy spełnić najbardziej wygórowane wymagania -  komentuje Michał Grochala, Brand Manager Lancerto. 

Salon Lancerto zyskał nową lokalizację na terenie centrum handlowego. Od dziś w dogodniejszym punkcie na poziomie zerowym marka wita klientów elegancką, wyeksponowaną witryną, co było jednym z najważniejszych motywatorów do przeprowadzki. Nowy lokal ma niemal dwukrotnie większą powierzchnię od dotychczasowego - aż 127 metrów kwadratowych.

Krok Lancerto ku cyfryzacji  obsługi

Lancerto poczyniło też znaczący krok ku cyfryzacji  obsługi - salon jest wyposażony w tablety, dzięki czemu klienci mają dostęp do 100 proc. oferty na życzenie. Zamówienie wybranego towaru do przymiarki jest bezpłatne, a brakujący towar pojawi się w sklepie nawet w przeciągu 48 godzin.

Nowy punkt w portfolio Lancerto wystrojem nawiązuje do podróżniczego hasła marki: „Życie to podróż. Na własnych zasadach”. 

Salon Galeria Wis_a P_ock_Nowa Lokalizajca_31.08 (1).jpg
Salon Galeria Wis_a P_ock_Nowa Lokalizajca_31.08 (1).jpg

W salonie klienci znajdą popularną linię garniturów Lancerto Business Mix w kilkudziesięciu rozmiarach, które można dowolnie konfigurować pod kątem koloru, rozmiaru i kroju marynarek oraz spodni. Nie zabraknie też kolekcji Lancerto Comfort Plus, która obejmuje wygodne garnitury, marynarki i koszule, uszyte z innowacyjnych tkaniny o takich parametrach jak: wodoodporność, niski wskaźnik zagnieceń i natural stretch, które poprawiają parametry użytkowe eleganckich ubrań.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl