PARTNERZY PORTALU

LPP o swojej walce o życie

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 28 maj 2020 19:32

Musieliśmy w bardzo krótkim czasie uczynić firmę wydajną, czyli zatrzymać i zgromadzić jak najwięcej pieniędzy, żeby spółka miała płynność. W drugim aspekcie zmienialiśmy i adaptowaliśmy organizację do wyzwań, które przyjdą za chwilę – przyznał podczas EEC Online Sławomir Łoboda, wiceprezes zarządu LPP.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 28 maj 2020 19:32

 LPP w swojej „walce o życie”, czyli zapewnieniu spółce płynności, zatrzymała lub zmieniła wiele procesów.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (91%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (22)

  • grant 2020-05-29 12:38:56
    Do tej pory zarząd spółki ani razu nie zawiódł. Akcjonariusze mogą być zadowoleni chyba z wszystkich decyzji zarządu.
  • Romi 2020-05-29 13:58:19
    mrwonderworld
  • Basia 2020-05-29 14:54:28
    Galerie będą działały jak do tej pory
  • Szaft 2020-05-29 15:48:49
    Stabilna spółka, więc sobie poradzi. W dobie kryzysu raczej podejmowali same dobre decyzje.
  • mrwonderworld 2020-05-29 17:25:09
    Żałosne
  • Sylwia 2020-05-29 18:23:33
    Błagam... Tylko kwiczy ten prezes unia LPP. Ma sklepy online więc sprzedawał przez czas zamknięcia galerii. Jak otwarto galerie to w Galerii Katowickiej tylko Reserved był zamknięty... Czemu nie otworzył jak już mógł... Chodzi to kwiczy, płaczę, biadoli... Juz to jest nie do zniesienia....ile można... Albo się jest przedsiębiorca albo (...).
    • Bartosz 2020-06-29 15:40:32
      Właśnie jest przedsiębiorcą, więc nie chce dawać się naciągać i płacić tyle samo za najem teraz, gdy w centrach jest znacznie mniejszy ruch, co przed pandemią, gdy ruch był normalny.
  • Martin 2020-05-29 21:39:08
    Decyzja o nie otwarciu tak dużej liczby salonów to strzał w kolano. Sklepy mają całkiem przyzwoite obroty mimo że obawiano się znacznych spadków. Żadna duża sieć nie posunęła się do takiego kroku. LPP sam się spycha z pozycji lidera branży.
    • galerie 2020-06-29 15:46:27
      Nieprawda, wiele sieci tak zrobiło z branży odzieżowej i nie tylko, chociażby pierwszy lepszy przykład - Empik.
  • PiotrN 2020-05-29 21:45:47
    Wszystko fajnie. ALE nie sr..a się do własnego gniazda. Albo zarząd niech komunikuje zmiany i dążenie osiągalnego sukcesu albo bankructwo. Można kadzić, aby wesprzeć negocjacje z galeriami, ale bez przesady.
  • Dejv 2020-05-30 12:56:14
    Chcieli jak najwięcej ugrać na obniżeniu czynszów w galeriach. Najlepiej jakby mieli lokale za darmo. A teraz jak się nie udało to piszą bzdury o przeniesieniu handlu do internetu. Prawda jest taka, że galerie ruszyły i hulają aż miło 👍
    • galerie 2020-06-29 15:44:13
      Ta aż miło to chyba statystyk nie widziałeś.
  • Tim 2020-05-30 14:56:52
    Jak dla mnie LPP od kilku lat kombinuje, ile wlezie A to afera ze znakami towarowymi, a to kara skarbówki, a to afera maseczkowa ...
    • Brodo 2020-06-04 15:19:57
      Chyba wydumana afera. Nic w tamtej sytuacji nie było kontrowersyjnego. To gazeta, która opublikowała tę rewelację chciała, żeby tak to wyglądało. Jak Cię ktoś o coś oskarży, a nic nie zrobiłeś to też jesteś uwikłany w aferę?