PARTNERZY PORTALU


Marcredo Center zastąpi centrum handlowe Arabella w Ciechanowie

Marcredo Center zastąpi centrum handlowe Arabella w Ciechanowie
  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 14 wrz 2012 12:47

Elbfonds Development wraz z Vertano Real Estate podjął decyzję o zmianie nazwy powstającego centrum handlowego w Ciechanowie. Zamiast Arabelli będzie Marcredo Center. Planowana data zakończenia inwestycji to IV kwartał br.

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 14 wrz 2012 12:47

Marcredo Center ma być nową marką na polskim rynku. Obiekt w Ciechanowie ma dysponować powierzchnią handlową 15,5 tys. mkw.

- Wszystko wskazuje na to, iż do grona najemców marcredo Center w Ciechanowie wkrótce dołączy również marka odzieżowa H&M. - poinformował Stephan Haupt, członek zarządu elbfonds Development.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (19)

  • nacia 2012-11-19 11:41:50
    a czy bedzie kfc
  • Kaja 2012-11-20 18:53:22
    H&M ? MOHITO ? Hahaha dobry żart ;)
  • Agugu 2012-11-21 10:16:29
    a ja sie pytam gdzie mac i kfc?!
  • Yuasa Hiromi 2012-11-21 15:26:41
    A Empika czy jakiejś dobrej ksiegarni to nie będzie :< W dupie mam kolejnego housa czy jakieś spożywczaki!!! W ciechu nie ma gdzie kupować mangi, jakieś dobre książki i płyty >.< No ale jakby KFC by bylo to bym nie protestowała xD
  • Julciak 2012-11-25 14:44:27
    Zgadzam sie z Yuasa Hiromi . I jeszcze fajnie by było aby był sklep Apple bo nie mam gdzie kupić pokrowca na IPhone'a :( A do Warszawy po jedną rzecz nie chce mi sie jechać
  • kinia 2012-11-25 18:30:14
    Kiedy otwarcie?
  • kris 2012-11-25 19:27:45
    ZARA by się przydała. Takie sklepy jak House, Crop, Reserved to już do usrania. gdzie troszkę bardziej elegantsze marki jak ZARA itp...
  • kris 2012-11-25 19:36:13
    no i jesli chodzi o jedzenie to MCDonald, KFC, PizzaHut poprosze.
  • MAGDA 2012-11-26 15:03:32
    NO WŁAŚNIE GDZIE JEST ZARA