• To już dziesiąta lokalizacja Outhorn.
  • Tym razem Outhorn debiutuje w Krakowie.
  • 20 sierpnia na klientów nowego sklepu czeka specjalnie przygotowany event.

12 sierpnia Outhorn otwiera swój 10. sklep stacjonarny, pierwszy w Krakowie. Jest to jedna z flagowych marek w portfolio OTCF. Outhorn przedstawia kolekcję, którą wyróżniają minimalistyczne formy i design. Materiały, z których powstają ubrania, są miękkie oraz dobrze prezentują się niezależnie od pogody. Są to tkaniny przewiewne, oddychające oraz elastyczne i wygodne. W asortymencie sklepu nie brakuje minimalistycznych dodatków.

W wystroju salonów postawiono na nowoczesność, nie zapominając przy tym o naturalnych materiałach. We wnętrzu połączono len, stal i beton. Otwarcie kolejnego sklepu Outhorn, tym razem w Bonarce, daje możliwość by zobaczyć ten efekt na żywo.

 

20 sierpnia Outhorn zaprasza na wspólne świętowanie - dzień pełen muzyki, ciekawych warsztatów i niespodzianek. Podczas dni otwarcia na klientów czeka promocja -40 proc. na wszystkie produkty, a także prezenty w postaci kuponów rabatowych na wybrane produkty ważne do połowy września. Każdy ma szansę wylosować zniżki na zakupy, które będą zawieszone pod sufitem pełnym zielonych roślin. Na warsztatach uczestnicy będą mieli możliwość nauczyć się sztuki origami.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl