Media Expert inwestuje w kolejne lokalizacje
W elektromarkecie Media Expert, który zostanie otwarty w rzeszowskiej Galerii Millenium Hall, pozostały już tylko prace wykończeniowe - informuje Bartłomiej Żebrowski, dyrektor generalny Domex Sp. z o.o.
- Jest to dla nas bardzo ważna i szczególna inwestycja, wszystkie siły kierujemy teraz na dopracowanie detali i przygotowanie wielkiego otwarcia - dodaje.
Otwarcie Millenium Hall planowane jest na 15 października 2011 roku. Całkowita powierzchnia centrum to 56,5 tys. mkw. Na terenie obiektu znajdzie się ok. 250 sklepów. Powierzchnia elektromarketu Media Expert wyniesie 2000 mkw. Będzie to 24. Media Expert w województwie podkarpackim.
Otwierany elektromarket należy do spółki Domex, jednego z operatorów marki Media Expert. Inwestycja to kolejny etap rozwoju sieci w Polsce, która sukcesywnie powiększa sieć sprzedaży. Obecnie w sieci działają 244 elektromarkety w całej Polsce.
Domex Media Expert inwestuje w atrakcyjnych lokalizacjach. W strefie zainteresowań spółki mieszczą się istniejące obiekty - budynki wolno stojące, galerie handlowe, retail parki oraz tereny przeznaczone pod zabudowę wielkopowierzchniową. W okresie wakacyjnym spółka otworzyła dwa elektromarkety oraz wyremontowała dwa kolejne. W centrum handlowym Talgo w Skarżysku Kamiennej ruszył lokal o powierzchni 1600 mkw., w Korczowej Dolinie klientów przyjął elektromarket z logo Domex o powierzchni 600 mkw. W galerii Jasło, 9 sierpnia, po przeniesieniu do nowego lokalu, otwarto lokal o powierzchni 600 mkw. Z kolei od 16 września, po gruntownym remoncie, działa już elektromarket w Sochaczewie o powierzchni 1500 mkw.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL
lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)
Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.