PARTNERZY PORTALU

Media Expert uruchamia dwa sklepy we Wrocławiu

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 11 gru 2013 14:16

W czwartek, 12. grudnia we Wrocławiu wystartują dwie nowe placówki sieci Media Expert. Planowane otwarcia odbędą się w Parku Handlowym Młyn oraz CH Marino.

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 11 gru 2013 14:16

Kolejne otwarcia to element ekspansji firmy, która tylko w tym roku otworzyła ponad 50 nowych placówek. Sieć Media Expert liczy już 270 sklepów w całej Polsce. W tym roku, oprócz otwarcia nowych sklepów, zmodernizowała 30 istniejących.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tylko w przyszłym roku firma zamierza zmodernizować i stworzyć 120 elektromarketów.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (10)

  • Waldziu 2013-12-11 20:56:26
    Fajną teraz gierkę mają na stronie - Taśmozrywacze. Można wyrwać niezły sprzęcik, a i oko nacieszyć trochę :D
  • koszyk 2013-12-12 10:11:33
    wladziu, po co to pisales?? teraz nie moge sie oderwac od tej gry :P po pierwsze, że super nagrody dają a po drugie... piękna pani do rozebrania!! czad!! media expert rządzi!
  • Kamyk 2013-12-12 11:37:41
    Lol, zajebista gierka! :D Mój rekord póki co - 8 sekund :3
  • dynia 2013-12-13 11:44:07
    dzięki za cynk. Włąśnie zagrałem, oczywiście ciężko o rekord, ale babeczka fajna i nagrody niezłe. Laptop by się przydał, nie ukrywam :D
  • siurilla 2013-12-13 11:56:14
    ja jestem w pierwszej dziesiątce. Akurat siedze na wykładzie i naparzam w to ile sie da :D
  • krzywy 2013-12-18 23:51:18
    Tasmozrywacze wymiatają. konkurs mega. Fajna modelka do rozebrania, a moja dziewczyna mówi że model też (na przekór). Laptopy, telewizory, pralki, lodówki do wygrania :)
  • iktus 2013-12-22 21:43:53
    obczajcie sobie tasmozrywacze na stronie głównej. zaraz kończy się konkurs, a do zgarnięcia drogi sprzęt jak zwykle, ale gierka fajna i modelka do rozerwania :D
  • querty 2013-12-23 11:16:49
    Media Expert idzie jak burza... fajnie. Cieszy mnie, że są na rynku tak dobrze rozwijające się firmy :)
  • zraz 2013-12-23 11:45:56
    kurde, za pozno sie dowiedzialem :( i male szanse teraz na nagrode, ale na prawde super aplikacje zrobili. duze uznanie dla producentow
  • As_ica 2014-01-29 13:49:32
    cortalink.com/?foto_dcim3 ☺☻ snipurl.com/asia_blog tak to będzie wyglądało !