PARTNERZY PORTALU
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

Media Expert znika z rynku

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 03 lip 2013 12:50

Domex Sp. z o.o. - właściciel m.in. 80 elektromarketów pod marką Media Expert, podjął decyzję o rebrandingu wszystkich swoich sklepów na elektromarkety marki Avans. W ten sposób liczba sklepów o tej nazwie powiększy się do 250.

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 03 lip 2013 12:50

Od kliku miesięcy Domex sukcesywnie zmienia należące do spółki sklepy, działające pod logo Media Expert na elektromarkety marki Avans. Jak czytamy w komunikacie prasowym, jest to związane ze strategiczną dla spółki decyzją o położeniu nacisku na kluczową markę w portfolio tej spółki - markę Avans. Marka oraz sieć elektromarketów Avans należy do właścicieli spółki Domex od października 2012 roku. Wraz ze zgodą UOKiK na przejęcie sieci, firma uzyskała prawo do dysponowania logotypem Avans.

- Jesteśmy obecnie jedynym właścicielem marki Avans, która plasuje się w pierwszej trójce, bądź pierwszej czwórce, marek tej branży rozpoznawanych przez klientów. To bardzo duży potencjał, dlatego też naturalnym krokiem jest dla nas decyzja o intensywnym rozwijaniu tego właśnie brandu. W związku z tym każdy z naszych elektromarktów działających pod logo Media Expert zostanie docelowo zmieniony na elektromarket marki Avans - marki kluczowej dla naszej spółki - mówi Arkadiusz Tomala, prezes Domex Sp. z o.o. Najważniejsze z perspektywy naszych dotychczasowych klientów jest jednak to, że właścicielem elektromarketów jest ta sama spółka, dzięki czemu wszystkie zobowiązania wynikające ze sprzedaży towarów i usług są nadal aktualne i zachowują swoją ciągłość, dodaje.

Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych oraz sklep internetowy www.avans.pl. Od początku roku 2013 sieć realizuje plan  ekspansji w miastach, w których marka nie była dotychczas obecna. Do końca roku Avans chce otworzyć jeszcze kilkadziesiąt elektromarketów w całej Polsce.

WSZYSTKIE KOMENTARZE (16)

  • Kreszon 2013-07-03 18:27:01
    Zastanawia mnie tylko dlaczego w nagłówku jest napisane, że marka kompletnie znika z rynku... skoro tylko część sklepów zmieni nazwę. Poza tym wydaje mi się, że Media Expert jest bardziej znane niż Avans :P No ale może ja się nie znam... MIŁOŚĆ POKÓJ I SZACUNEK!
  • abrakadabra 2013-07-04 22:52:19
    Właśnie, też po przeczytaniu nagłówka byłem zdziwiony. Jak dla mnie to po prostu błąd. Na szczęście ME zostaje na rynku, a co za tym idzie, zostają też niekończące sie promocje :D
  • jarosz 2013-07-07 18:50:23
    Z tego co wiem, to po prostu ME ma kilku właścicieli, jeden chyba z nich zadecydował o zmianie swojej części... reszta pozostaje bez zmian... więc DROGA REDAKCJO, sprawdzajcie co piszecie i nie wprowadzajcie w błąd czytelników!
  • guru 2013-07-08 09:22:33
    media expert wcale nie znika. znikaja tylko wybrane placowki, co nie powinno tak bardzo smucic klientow, bo na koniec robia bardzo korzystne wyprzedaże. kazdy powinien byc zadowolony
  • kwas 2013-07-08 16:59:29
    co to za tytuł? Sieją tylko plotki. Nic nie znika. Media Expert otwiera kolejne placówki, a te 80 sklepów które zmienia się na Avans, to zamierzony ruch.
  • giko 2013-07-11 09:33:41
    Bardzo dobra decyzja..oby Media- Expert jak najszybciej zniknęło z rynku.
  • raven 2013-07-11 16:36:29
    @giko Naucz się czytać ze zrozumieniem... nic nie znika, tylko się przeistacza. Nie wiem dlaczego tak Ci wadzi Media Expert, bo dla mnie i wielu innych, to jeden z lepszych elektromarketów...dlatego też dziwi mnie fakt zmiany w Avans
  • fokiel 2013-07-16 15:53:41
    Nie znika!!!!!!!!! 80 sklepów zmienia nazwę, a w Media Expert wszystkos ię kręci. Po co taka manipulacja nagłówkiem???
  • kolo 2013-07-16 15:54:53
    makra z takimi akrtykułami. Po co komuś dołki kopiecie??
  • Ulrysie 2013-07-18 13:09:44
    Dziwne. Piszecie, że znika a tymczasem robią konkursy, które raczej średnio świadczą o tym, że mieliby zniknąć z rynku :P mediaexpert.pl/karaiby/?kwnazwa=2013.07.15_Karaiby&kwinfo=SG-bg