W salonie o powierzchni ponad 150 mkw. marka oferuje odzież casualową przeznaczoną zarówno do pracy, jak i na weekend.  Dotychczas w Gemini Park Tarnów Medicine funkcjonowało jako salon franczyzowy.

- Medicine osiąga bardzo dobre wyniki sprzedaży w średniej wielkości miastach, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie najmu lokalu w Gemini Park Tarnów. Widzimy potencjał w tym mieście i w tej galerii handlowej. Po przejęciu salonu podnieśliśmy obroty o ponad 50 proc, planujemy również remont w najbliższym czasie, który podniesie funkcjonalność salonu - mówi Marta Papaj-Siwek, marketing manager w spółce BrandBQ.

Obecnie Gemini Park Tarnów tworzy blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych zlokalizowanych na 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Oferta tarnowskiego Gemini Park stale się powiększa. Tylko w ostatnim roku do grona najemców dołączyły takie marki jak Badura, myjnia samochodowa Auto Spa Tarnów, Alior Bank Express, Apteka Hebe, salon z ekskluzywną porcelaną Villeroy & Boch, firma obuwnicza Kornecki. Swoje lokale otworzyły także marki z elegancką odzieżą męską: Lavard i Routeman, w którego asortymencie znaleźć można firmy: Tommy Hilfiger, Pierre Cardin oraz Armani Jeans. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie kolejnych umów najmu i otwarcia nowych salonów.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl