Na tej olbrzymiej powierzchni znajdzie się nowoczesna siłownia z najlepszym sprzętem treningowym firmy Life Fitness. Będzie jej towarzyszyć studio z sauną, solarium i łóżkami do masażu, z których bezpłatnie skorzystają członkowie VIP.

Wejście do Fit/One powstanie na poziomie +3 Blue City. Dodatkowo członkowie klubu będą mieli łatwy dostęp wprost z ogrzewanego i wentylowanego garażu podziemnego wydzieloną windą. Klub będzie otwarty od szóstej rano do północy.

– Fit/One rozpoczęło działalność w 2014 roku w Niemczech, otwierając pierwsze studia w Stuttgarcie. Dziś nasza sieć jest jedną z najlepiej prosperujących w Niemczech i Austrii – mówi Markus Zimmer z Fit/One – W grudniu 2018 roku planujemy wielkie otwarcie naszego nowego klubu w Warszawie. Jest to nasza pierwsza placówka w Polsce.

Fit/One będzie oferował swoim członkom zróżnicowane pakiety, których sprzedaż ruszy już w marcu tego roku na terenie Blue City i w internecie. Oprócz korzystania ze sprzętu treningowego, będzie możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, specjalnych programach, a także korzystania z sauny, solarium i łóżek do masażu. Członkowie VIP otrzymają osobisty coaching, a także indywidualny plan szkoleń i żywienia. Otwarcie klubu planowane jest na grudzień 2018 roku.

– Cieszymy się, że Fit/One wybrał właśnie nasze centrum na swój pierwszy klub w Polsce – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City – My zawsze lubiliśmy debiuty, zarówno w części rozrywkowej jak i handlowej naszego centrum. Dzięki długoletniej umowie ze znanym w Europie i doświadczonym operatorem znów możemy zaproponować naszym klientom nową jakość i powiększyć część Blue City, przeznaczoną na rozrywkę i spędzanie wolnego czasu. To nie koniec zmian, które czekają nas w tym roku – dodaje Yoram Reshef.

Firma Savills jest agentem wyłącznym ds. wynajmu powierzchni w budynku Blue Office, będącego częścią biurową kompleksu Blue City.

- Połączenie galerii handlowej z powierzchnią biurową to rozwiązanie, które do tej pory służyło głównie najemcom budynku Blue Office, m.in. zapewniając dostęp do bogatej oferty gastronomicznej. Obecnie również klienci Blue City skorzystają z powierzchni dotychczas wykorzystywanej na biura, gdyż to właśnie dzięki możliwościom jakie ona stworzyła, udało się zlokalizować w obiekcie największe centrum fitness w Polsce – mówi Dariusz Karwański, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Już dziś w Blue City działają unikalne formaty rozrywkowe: szkoła tańca dla dzieci, pole do minigolfa, mini boisko piłkarskie, tor dla modeli zdalnie sterowanych i escape room. W planach na ten rok Blue City ma także: nowoczesne wielosalowe kino, nowy plac zabaw dla dzieci, dwa nowatorskie w Polsce koncepty rozrywkowe oraz nowe restauracje.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl