• N-Park w Pszczynie, o powierzchni najmu ponad 7 tys. mkw., zrealizowany został we współpracy z firmą PKB Inwest Budowa.
  • N-Park oferuje sklepy i lokale marek m.in.: KiK, Martes Sport, kaes, CCC, Hebe, Pepco, Dealz, Media Expert, Biedronka i KFC.

Biedronka i Pepco otworzą swoje lokale w drugim etapie, Pepco już 2 sierpnia, a datę otwarcia Biedronki sklep zakomunikuje klientom wkrótce.

Priorytetem inwestycji była dobra lokalizacja i duży parking.
Priorytetem inwestycji była dobra lokalizacja i duży parking.

– W naszych N-Parkach dbamy o wygodę poruszania się z zakupami, co zapewniają niskie progi oraz bardzo dobra widoczność wszystkich lokali, ułatwiająca nawigację po centrum.  – mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie Napollo.

Ciekawostką inwestycji jest zielony dach o powierzchni około 1200 mkw., usytuowany nad restauracją KFC, który został zbudowany z wykorzystaniem nowoczesnej technologii.

Otwarcie nowego obiektu to święto dla Napollo. Fot. mat. pras.
Otwarcie nowego obiektu to święto dla Napollo. Fot. mat. pras.

Dzięki temu rozwiązaniu inwestycja ma prawidłowy bilans zieleni, określany przez lokalne wymogi środowiskowe.

Otwarcie N-Parku rozpoczęło uroczyste przecięcie wstęgi w towarzystwie przedstawicieli inwestora oraz lokalnych władz samorządowych, a także mieszkańców Pszczyny.

Na ten dzień sklepy przygotowały specjalne oferty i zaprosiły klientów do zapoznania się z promocjami. Park w dniu otwarcia jest czynny w godzinach 10:00 - 21:00, a regularne godziny otwarcia obiektu od poniedziałku do soboty to 9:00 - 21:00.

Najbliższym przystankiem komunikacji miejskiej dla N-Parku jest powiatowa linia autobusowa F1. Dojazd samochodowy jest możliwy od strony ulicy Uzdrowiskowej, zjazdem z ulicy Bielskiej na wysokości pobliskiej  stacji paliw. W niedalekiej przyszłości planowana jest zmiana organizacji ruchu w celu ułatwienia wjazdu do N-Parku.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl