• Starachowickie centrum handlowe Galardia wzmacnia swoją ofertę modową o nową, silną markę.
  • Niemiecka grupa Deichmann jest jedną z najpopularniejszych sieci obuwniczych w Polsce.
  • Swoją wiodącą na rynku pozycję marka zyskuje przede wszystkim dzięki dobrej relacji ceny do jakości produktów, a przy tym utrzymywaniu oferty zgodnej z aktualnymi trendami.

Nowy salon Deichmann w Galardii został zaprojektowany na powierzchni 465 mkw. i urządzony w nowoczesnym, charakterystycznym dla tej marki koncepcie.

Wnętrza cechują się minimalizmem, co stanowi tło dla prezentowanego asortymentu.

Deichmann od ponad 25 lat doskonale odnajduje się na polskim rynku. Znamy walory tej marki, wiemy za co klienci ją cenią i dlatego bardzo cieszymy się, że teraz znajdą tę lubianą sieć obuwniczą w Galardii. Deichmann będzie stanowił doskonałe uzupełnienie naszej oferty produktów z segmentu obuwia i akcesoriów  - mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Funkcjonująca od 2014 roku Galeria Galardia to ulubione miejsce robienia zakupów dla mieszkańców miasta i regionu.

 

Centrum o powierzchni handlowej wynoszącej 17 600 mkw mieści ponad 30 sklepów popularnych marek w tym Reserved,  Carry, Sinsay, CCC, House, Cropp, Mohito, SMYK, Martes Sport, Rossmann, Jysk  i wiele innych. Klienci mogą też robić zakupy w markecie spożywczym Kaufland. Całości dopełnia 4-salowe Kino Helios.

Za komercjalizację C.H. Galardia odpowiada firma Sierra Balmain.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl