• CCC rozszerzyło zespół partnerów logistycznych. Spółka zabezpieczyła ponad tysiąc kontenerów na najbliższy sezon, co stanowi 100 proc. zapotrzebowania.
  • Odpowiedzią CCC na inflację kosztów jest redukcja rabatów, które zawsze w CCC były wysokie.
  • CCC nie ma obaw o poziom marży brutto. Spółka spodziewa się nawet, że będzie ona delikatnie wyższa w kolejnych sezonach.

 CCC jest w pełni gotowa na sprzedaż kolekcji jesienno-zimowej. - Bardzo pozytywnie oceniamy też aktualny stan przygotowań do kolekcji wiosenno - letniej 2022 - przyznaje Marcin Czyczerski, prezes zarządu CCC.

Spółka nie ma żadnych problemów z dostępnością produktów. - 97 proc. kolekcji jesienno-zimowej znajduje się już w naszych magazynach centralnych oraz e-commerce’owych lub na półkach w sklepach. Pozostałe trzy procent jest w drodze beż żadnego zagrożenia terminowości tej dostawy - zapewnia Marcin Czyczerski.

To był najlepszy sprzedażowo okres w historii spółki CCC. Grupa dziś i jutro

Kolekcja wiosenno-letnia jest zamówiona w stu procentach. Produkcja przebiega zgodnie z założeniami. - Ponadto połowa jest już dzisiaj zabezpieczona zapasem, więc mamy bardzo komfortową sytuację - przyznaje prezes CCC.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL