• Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja otwarto w 2015 r.
  • Zamknięto je latem 2020 r. po ogłoszeniu upadłości właściciela, zadłużonej spółki Fabryka Biznesu.
  • Właścicielem Sukcesji od zeszłego roku jest spółka Amush Investment Group, której prezesem jest turecki biznesmen Sabri Bekdas.
  • Amush Investment Group szykuje nowe otwarcie centrum handlowego w Łodzi.
  • Jaka będzie nowa Sukcesja?

 Prace prowadzi firma Amush Investment Group, spółka tureckiego biznesmena Sabri Bekdasa, która w szóstym przetargu kupiła Sukcesję w marcu 2022 r.

Otwarcie centrum jest planowane na pierwszą połowę przyszłego roku - mówi w wywiadzie dla lodz.wyborcza.pl Sabri Bekdas.

Koncepcja się zmienia

Przypomnijmy, nowy właściciel zapowiedział, że ponownie uruchomi centrum handlowe, ale zamierzał wzbogacić je o nową atrakcję, która ma stanowić główny magnes kompleksu – wielką strefę dla dzieci, która ma powstać na 22 tys. mkw. parteru. Teraz mówi się o stworzeniu wielkiej strefy rozrywki dla całych rodzin.

Jak mówił w wywiadzie dla gazety Daniel Heinst, dyrektor strefy rozrywki Sukcesji, strefy będą dostosowane do gości w różnym wieku. Realizacja projektu wymaga przearanżowania wnętrza.

Dwie kondygnacje zostaną przeznaczone pod handel, usługi i gastronomię – łącznie dla ok. 100 podmiotów. Komercjalizacja trwa. Jak poinformował łódzką Wyborczą Sabri Bekdas, chce zacząć działalność od sprzedaży nowej kolekcji letniej, a nie od wyprzedaży.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl