PARTNERZY PORTALU


Nowe centrum handlowe w Pabianicach. Tkalnia to efekt rewitalizacji poprzemysłowego terenu

Otwarcie CH Tkalnia w Pabianicach, fot. materiały inwestora
  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 01 lip 2019 09:24

Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia w Pabianicach już działa. Obiekt powstał na terenie dawnej fabryki włókienniczej Krusche&Ender przy ul. Grobelnej. Inwestorem jest firma A&A.

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 01 lip 2019 09:24

Centrum jest zlokalizowane w sercu miasta, w sąsiedztwie terenów zielonych – Parku Słowackiego i Pola Golfowego A&A.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (15)

  • dziki 2019-07-01 22:06:27
    a Media Expert zrobiło jakąś promocje na otwarcie?
    • subik 2019-07-02 11:50:02
      No własnie dobre pytanie, zazwyczaj robli.
      • arek 2019-07-02 13:30:29
        Mysle, ze na pewno
    • jurek9 2019-07-03 11:45:06
      jak zwykle przegapiłem i czytam o tym dopiero PO
      • Mania 2019-07-08 18:31:14
        Ciekawe czy bys się dostał. Mnie nie było, ale na otwarciach zawsze są tłumy.
    • dudi 2019-07-03 12:39:16
      co za różnica, kiedyś stałem tyle ze w końcu zrezygnowałem, muszą robić niezłe przeceny że tam tyle ludzi, ale ja nie mam niestety cierpliwości.
      • adrian 2019-07-06 15:01:25
        jak przejdziesz przez sciane emerytow i madek to sie dostaniesz. a promki niczego sobie
  • ZPabianic 2019-07-02 02:33:35
    Taka kasa, a na logo zabrakło.
  • Krytyk 2019-07-02 10:32:11
    Przecież to nie ma szans się utrzymać... Ile tego w tych Pabianicach przy takiej bliskości Łodzi.... A to centrum miasta w Pabianicach to jest totalna masakra przecież.... Już nie wspomnę o okolicach tzw obwodnicy.
  • Bardzo Śmieszne 2019-07-02 22:54:35
    Co???Dynamiczny rozwój miasta"???Jedyne co tu się dynamicznie rozwija to najbardziej na świecie przepłacone ścieżki rowerowe, gdyby nie Furman, już tylko blokowymi slamsami byście się zachwycali. Większość ludzi pracuje tu w jakiś słabych pizzeriach i monopolach a reszta (99 procent) pracuje w innych miastach i wsiach,które wyglądem i rozwojem przytłaczają Pabianice;jeśli to z tego jesteście tak dumni to wròże super ujemny rozwój tego "miasta pabianice".
  • alek 2019-07-10 08:48:55
    no i elegancko
  • IZABELA 2020-06-15 12:48:14
    Tkalnia jest bardzo dobrym miejscem na zakupy szkoda że tylko cięzko dojechać komunikacja publiczną.
  • Marianna 2020-07-27 10:08:07
    Tkalnia jest bardzo fajną galerią, nie ma nadmiernego ścisku i wszystko jest w jednym miejscu, co jest bardzo wygodne. Szkoda tylko, że miasto nie zadbało o komunikacje, bo naprawdę słabo, że przed galerią nie ma przystanku.
  • Ewelina 2020-08-30 18:42:19
    Bardzo fajne miejsce, widać, że ciągle się rozwijają, otwierane są kolejne punkty gastronomiczne, także nie dość, że jest to miejsce w którym można zrobić zakupy, to można też wybrać się na pyszne jedzenie, czy na bilard ze znajomymi.
  • Renataa 2020-10-01 08:26:14
    Tkalnia jest bardzo przystępnym miejscem na zakupy, w jednym miejscu można dostać niemal wszystko, dodatkowo coraz lepiej rozbudowana jest sieć gastronomiczna. Fajnie, że mamy taką galerię w Pabianicach.