PARTNERZY PORTALU


Nowe Retail Parki Sallera powstaną na przełomie 2013 i 2014 roku

Nowe Retail Parki Sallera powstaną na przełomie 2013 i 2014 roku
  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 05 lip 2012 15:52

Jak dowiedzieliśmy się od Jacka Zagrabskiego, pełnomocnika zarządu w firmie Euroinvest Saller, trzy realizowane przez firmę projekty w Bytomiu, Nowej Soli i Lęborku powstaną na przełomie 2013 i 2014 roku. To jednak tylko część planów dewelopera.

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 05 lip 2012 15:52

- Wszystkie trzy projekty są realizowane i zostaną oddane równolegle między III kwartałem 2013 a I kwartałem 2014 roku - poinformował w rozmowie z Propertynews.pl Jacek Zagrabski. Do rozpoczęcia budowy niezbędne są już tylko niektóre dokumenty.

Retail Park Bytom oczekuje na pozwolenie na budowę. Obiekt jest skomercjalizowany w około 50 proc. Według wcześniejszych planów jego powierzchnia najmu to 5 tys. mkw.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (76%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (41)

  • ... 2012-07-06 10:08:26
    uwaga na Artura Sutkiewicza alias Mikołajek!!!! oszust krętacz wyłudza pieiądze piękną gadką potem znika inwestujesz i płyniesz !!! Z dala od tego typa!!!!!!!!!!!!! SUTKIEWICZ MIKOŁAJEK ARTUR !!!!!!!!!!!!! Oszust!!!
  • ... 2012-07-06 10:11:49
    zapraszam do lektury inwestorów budowlanych naprawdę warto poświęcić chwilę i przeczytać www.propertynews(tu wstawić proszę ". kropkę")pl/forum/artykuly,6722,0.html
  • to prawda 2012-07-19 21:16:02
    Artur Sutkiewicz(Mikołajek) z Piły to oszust i wyłudzacz na szeroką skalę. W wielu miastach robił przekręty, mnóstwo osób go poszukuje za długi których narobił i uciekł. Ostatnio sławny był w galerii Korona Kielce oraz Piotrkowie Tryb w galerii Arresto i wielu wielu innych. Jakakolwiek współpraca z nim wiąze sie z mnóstwem nerwów i dłuuuugami. Wykorzystał nawet rodzinę do tego.
  • Uwaga inwestorzy 2012-07-19 21:19:38
    Poniższy link jest aktywny lecz ktoś usunął wszystkie komentarze a było ich ponad 3 tysiące i tam byl bardzo dobrze opisany delikwent Artur
  • Rafał Wasiak OSZUST 2012-07-26 21:56:31
    Panowie Rafał Wasiak i Stanisław Wasilewko czyli sławetna firma Arresto SC właściciele sali bankietowej Arresto w Piotrkowie Tryb , to OSZUŚCI , ZŁODZIEJE I KRĘTACZE . OSTRZEGAM PRZED NIMI BO WYKRĘCILI JUŻ WIELE OSÓB. uWAGA !!!!!!!
  • Rafał Wasiak OSZUST! 2012-07-26 21:56:53
    Panowie Rafał Wasiak i Stanisław Wasilewko czyli sławetna firma Arresto SC właściciele sali bankietowej Arresto w Piotrkowie Tryb , to OSZUŚCI , ZŁODZIEJE I KRĘTACZE . OSTRZEGAM PRZED NIMI BO WYKRĘCILI JUŻ WIELE OSÓB. uWAGA !!!!!!!
  • Rafał Wasiak OSZUST!! 2012-07-26 21:57:11
    Panowie Rafał Wasiak i Stanisław Wasilewko czyli sławetna firma Arresto SC właściciele sali bankietowej Arresto w Piotrkowie Tryb , to OSZUŚCI , ZŁODZIEJE I KRĘTACZE . OSTRZEGAM PRZED NIMI BO WYKRĘCILI JUŻ WIELE OSÓB. uWAGA !!!!!!!
  • Rafał Wasiak OSZUST!!! 2012-07-26 21:57:31
    Panowie Rafał Wasiak i Stanisław Wasilewko czyli sławetna firma Arresto SC właściciele sali bankietowej Arresto w Piotrkowie Tryb , to OSZUŚCI , ZŁODZIEJE I KRĘTACZE . OSTRZEGAM PRZED NIMI BO WYKRĘCILI JUŻ WIELE OSÓB. uWAGA !!!!!!!
  • Rafał Wasiak OSZUST!!!! 2012-07-26 21:57:52
    Panowie Rafał Wasiak i Stanisław Wasilewko czyli sławetna firma Arresto SC właściciele sali bankietowej Arresto w Piotrkowie Tryb , to OSZUŚCI , ZŁODZIEJE I KRĘTACZE . OSTRZEGAM PRZED NIMI BO WYKRĘCILI JUŻ WIELE OSÓB. uWAGA !!!!!!!
  • Rafał Wasiak OSZUST!!!! 2012-07-26 21:57:53
    Panowie Rafał Wasiak i Stanisław Wasilewko czyli sławetna firma Arresto SC właściciele sali bankietowej Arresto w Piotrkowie Tryb , to OSZUŚCI , ZŁODZIEJE I KRĘTACZE . OSTRZEGAM PRZED NIMI BO WYKRĘCILI JUŻ WIELE OSÓB. uWAGA !!!!!!!