Od 6 kwietnia 2019 roku klienci odwiedzający Pasaż Tesco w Łodzi Bałuty przy ul. Pojezierskiej 93 mogą skorzystać z szerokiej oferty salonu fryzjerskiego w lokalu o powierzchni 86,4 mkw. Beauty Room dysponuje szerokim wachlarzem usług fryzjerskich zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Eksperci Beauty Room specjalizują się m.in. w koloryzacji, doborze fryzury oraz koloru w zależności od urody klienta. Salon współpracuje z firmą Z.one concept posiadającą szeroką gamę produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów.

- W Pasażach Tesco kładziemy duży nacisk na rozwój segmentu usług, dlatego niezmiernie nas cieszy, że salon Beauty Room zasila portfolio naszych najemców, oferując naszym klientom z Łodzi tak szeroką ofertę - mówi Łukasz Kędzior, kierownik ds. Marketingu Centrów Handlowych w Tesco Polska.

Z kolei od 28 marca 2019 roku klienci odwiedzający Pasaż Tesco w Poznaniu przy ulicy Serbskiej 7 mogą skorzystać z szerokiej oferty klubów fitness w lokalu o powierzchni 1830 mkw. Fabryka Formy to nowoczesny park maszyn Precor i Hoist, duża strefa funkcjonalna m.in. ze stanowiskami do pracy ze sztangą, wolne ciężary, kameralny spinning, zaawansowaną technologicznie strefę cardio z urządzeniami z ekranami dotykowymi z możliwością połączenia ze smartfonem oraz saunę w każdej szatni.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl