PARTNERZY PORTALU


Nowy park handlowy w Bełchatowie?

Nowy park handlowy w Bełchatowie?
Fot. shutterstock
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 20 gru 2018 14:01

Spółka Zany Bełchatów przygotowała realizację w Bełchatowie przy ul. Armii Krajowej obiektu handlowo-usługowego.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 20 gru 2018 14:01


W ramach przedsięwzięcia zaplanowano park handlowy z pięcioma lokalami o kubaturze ok. 8 tys. mkw. 

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (6)

  • Czytelnik 2018-12-21 09:05:49
    Przecież stoi pusta Bawelnianka - nowa, upadła galeria handlowa.Kuriozum. A chcą budować kolejne galerie
  • Fantazja ,pl 2018-12-21 21:31:36
    Wali się, budują budynki a nikt ich nie wynajmuje, galeria bawelnianka pojdzie sie kichac, brak ogrzewania ,jeszcze trochę to na grzyby bedzie mozna do galerii chodzić. Kto komu zabroni Bełchatów bogaty jest lubi trzymać nie używane budynki
  • ja 2018-12-21 23:41:14
    bawelnianka to nasz prypeć....jak na ukrainie kolo czarnobyla...
  • Remi 2019-02-06 19:03:25
    Red pisze: "Przypomnijmy, że w 2015 r. inwestor przygotował w Bełchatowie, także przy udziale firmy Box Architekci, budowę kompleksu handlowego o docelowej powierzchni ponad 10 tys. mkw." - warto aby red. napisał/-ła który to kompleks handlowy lub gdzie się mieści. Więcej dokładności i ścisłości w przekazywaniu informacji
  • ona 2019-04-16 12:15:57
    Kiedy planowane jest otwarcie ? Oraz jacy będą najemcy?
  • Onaaa 2019-05-21 12:11:06
    Można wiedzieć jacy najemcy będą ?