• Do oferty Gemini Park Tarnów niebawem dołączy sklep Esotiq.
  • W ostatnich miesiącach swoje sklepy w Gemini Park Tarnów ulokowały m.in.: TK Maxx, HalfPrice, Puma czy Lee Cooper. 
  • Umowa podpisana z  Esotiq opiewa na 57 mkw.

– W ostatnich miesiącach koncentrujemy pracę leasingu nie tylko na rozwoju całościowym segmentu fashion, ale także na jego dywersyfikacji, rozszerzając kluczowe kategorie. Wprowadziliśmy już m.in. dwie duże, pożądane przez klientów marki multibrandowe, a także dwie sportowe. Ostatnią umową wzbogacamy natomiast ofertę bielizny. Tym samym nasz modowy tenant-mix staje się nie tylko jeszcze bardziej kompletny i bogatszy, ale przede wszystkim zróżnicowany – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding.

– Poszerzając tenant-mix Gemini Park Tarnów sięgamy po marki o ugruntowanej pozycji rynkowej, mające swoich wielbicieli, ale jednocześnie stale myślące o rozwoju, odważnie patrzące w przyszłość – mówi Joanna Zemczak.

Jeden z istniejących sklepów Esotiq. Fot. mat. pras.
Jeden z istniejących sklepów Esotiq. Fot. mat. pras.

Esotiq będzie piątym sklepem w Gemini Park, w którym będzie można znaleźć wyłącznie bieliznę. Od lat działają tutaj także lokale takich marek jak: Calzedonia, Triumph, Gatta i Intimissimi.

– Lokalizacja Gemini Park Tarnów od dłuższego czasu widniała na naszej liście otwarć. Chcieliśmy optymalnie wykorzystać potencjał miasta, dlatego też podęliśmy decyzję o otwarciu drugiego salonu w Tarnowie – komentuje Aleksandra Sobotka, Leasing&Franchise Manager w Esotiq.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl