• Po debiucie marki TEDi w Gemini Park Tychy pod koniec 2018 roku, sieć rozszerza współpracę z Gemini Holding.
  • Nowy sklep w Gemini Park Bielsko-Biała będzie otwarty późną wiosną 2022.
  • W całej Europie działa już ponad 2650 tys. sklepów TEDi, zatrudniających ponad 24 tys. pracowników.  

– W ostatnich 2 latach obserwujemy prawdziwy wysyp sklepów marek ekonomicznych, zwłaszcza formatu EDLP (everyday low prices). Te inwestują w najem już nie tylko w retail parkach czy centrach convenience, jak to miało miejsce w przeszłości. Coraz częściej na orbicie ich zainteresowań pojawiają się lokale w dużych galeriach handlowych, mających pozycję rynkowych liderów – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding.

– Od 3 lat sieć handlowa TEDi jest zadowolona z rozwoju w Tychach. Dlatego też nasza współpraca zostaje rozszerzona o drugi obiekt z rodziny Gemini Park – informuje Joanna Zemczak. Marka wynajęła w bielskim centrum handlowym lokal mający ok. 900 m kw. W jego ofercie będzie można znaleźć artykuły gospodarstwa domowego codziennego użytku, w tym m.in. artykuły drogeryjne i kosmetyczne, papiernicze, DIY, zabawki, artykuły dla zwierząt, a także dodatki do domu.

– Planując rozwój tenant-mix’u Gemini Park, staramy się śledzić nie tylko nowości na rynku retail, ale przede wszystkim trendy konsumenckie oraz to jak zmieniają się oczekiwania względem oferty galerii, zwłaszcza na lokalnym rynku. Mając tak szeroki obraz widzimy, jak marki ekonomiczne zyskują na popularności i jak bardzo są pożądane przez kupujących – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

– Sklepy tej kategorii generują także znaczące obroty. Poszerzenie oferty o kolejny brand jest więc naturalnym ruchem nastawionym na podniesienie atrakcyjności Gemini Park. Tym bardziej, że TEDi to jeden z liderów w swoim segmencie. Marka, doskonale znana, która od kilku lat podbija krajowy rynek” – dodaje.

Gemini Park Bielsko-Biała to centrum handlowo-rozrywkowe położone w sercu stolicy Podbeskidzia. Na ponad 42 tys. mkw. GLA klienci mogą znaleźć 120 sklepów, punktów usługowych i lokali gastronomicznych. Tenant mix obiektu wypełniają doskonale znane polskie i zagraniczne marki, w tym m.in. H&M, C&A, New Yorker, Reserved, House, Cropp, Sinsay, Mohito, Tatuum, Carry, Diverse, CCC, Deichmann, Wittchen, Wojas czy Ryłko.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl