PARTNERZY PORTALU

Orsay zamknie sklepy w Polsce

Orsay zamknie sklepy w Polsce
Większość pracowników sklepów Orsay w Polsce już dostała informację o wypowiedzeniu umów. fot. Shutterstock
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 06 maj 2022 09:56

Wszystkie sklepy Orsay w Polsce zostaną zamknięte do końca czerwca. Większość pracowników już dostała informację o wypowiedzeniu umów. Nieliczni czekają na oficjalną informację od spółki Ordipol do której należą sklepy nad Wisłą. Powodem likwidacji sieci jest niewypłacalność firmy.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 06 maj 2022 09:56
  • Do końca czerwca z centrów handlowych w Polsce znikną salony odzieżowe Orsay.
  • Orsay w Polsce ma ok. 130 sklepów.
  • W 2021 roku marka zamknęła 30 sklepów w naszym kraju.
  • Pierwszy sklep Orsay w Polsce został otwarty w 1997 roku.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (82%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (22)

  • Justyna 2022-05-05 19:38:41
    Sporo nieścisłości w tej notatce. Mogliście się Państwo chociaż trochę postarać.
  • roomy 2022-05-06 09:35:06
    Bezrobocie pracownikom nie grozi - od ręki znajdą kolejnego dnia pracę w innych sklepach, bo jest cały czas brak rąk do pracy w skleapch. Wiem, bo sam szukam ludzi w całej Polsce i wiecznie są z tym kłopoty. Po co redaktor podsyca niepokoje społeczne, których nam pełno dookoła ostatnimi czasy? Zamiast skupić się na przyczynach likwidacji tej i innych sieci...
    • Edek 2022-05-07 09:17:32
      Nie mam pojęcia skąd Ty jesteś ale raczej nie z rynku pracodawców w Polsce . Autor art słusznie zauważa problem narastający w naszym kraju - cały Non food klęka na kolana … bez wątpienia to błędy w polityce i absolutnie wina zupełnych idiotów z Pisu … czy będzie gorzej ? Ależ oczywiście …orsey słusznie robi . Ceny w Polsce usług i utrzymania firmy wzrosły diametralnie . Nie da się tego przenieść na klienta i przeżyć . Wiem to bo sam prowadzę firmę produkująca tekstylia w Polsce i nie ma absolutnie szans na utrzymanie swoich firm w takiej koniunkturze. To tylko kwestia czasu zanim ja czy inni dołączą i podejmą takie same decyzje. Pracownicy wiec mój drogi kolego 🤣… no cóż albo jesteś idiotą albo pisowcem czarującym rzeczywistość i żyjącym na naszym garnuszku … pracownicy stracą prace … bezrobocie będzie wysokie i nie ma tu mowy o tym że nie stracą.
      • Pisowiec ale nie w d..ę j...y poewiec 2022-05-07 15:46:31
        .
      • Edek z fabryki kredek 2022-05-08 10:16:05
        To biznesmenie przenieś swoją firmę z Polski do np Niemiec, Francji czy Holandii a zobaczysz jak wyglądają prawdziwe koszty prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Marta 2022-05-06 09:57:24
    Proszę pisać bez błędów. Więcej pozytów odnośnie rynku, ekonomii w Polsce i Polaków. Od kilku lat podsycani jesteśmy strachem, brakiem i chorobami. Można inaczej pisać i komunikować. Wystarczy wsłuchać się w rynek i potrzeby społeczne.
  • Zbyszek 2022-05-06 10:18:23
    Grozi bezrobocie? Gdzie? W Polsce? W większych i dużych miastach? Bez żartów proszę. Ci pracownicy dostaną pracę od ręki.
    • Herezjarcha 2022-05-07 09:58:09
      Ooo to "pracodawcy" w Polsce przestali oferować umowy śmieciowe??
  • Mosze 2022-05-06 11:16:20
    Czeka nas 20% bezrobocie - kwestia 2 lat
    • Leon 2022-05-07 15:50:55
      Ale Niemczech 25%, Francji 30% o Hiszpanach nie wspomnę ale pewnie ok. 35% czyli i tak będzie lepiej.
  • Anna 2022-05-06 20:22:23
    Łeee szkoda lubię Orsay
    • Agnieszka 2022-05-07 07:51:28
      Też żałuję, lubię ich ubrania..
  • Jolanta 2022-05-07 07:27:16
    Szkoda. Lubiłam ten sklep chociaż cenyyyyyy ho ho ho
  • Bea 2022-05-07 07:39:40
    I tak powoli globaliści niszczą wszystko.
  • Agnieszka 2022-05-07 08:08:35
    Tak się kończy działalność firmy która nie płaci ludziom premii a robi wyprzedaż wyprzedaży i chyba do palca żeby klienci kupowali ciuchy. Pracowałam tam 3 mc i wiedzialam ze to daleko nie zajdzie....mialam rację.
    • Jola 2022-05-08 15:11:55
      No tak przyjdzie gwiazda na trzy miesiące i myśli że zarobi miliony Na rozmowie poznałaś warunki pracy więc wiedziałaś jak to wygląda Jak ci się nie podobało trzeba było szukać pracy Prezeski i wypłacać sobie co chwilę premie itp Żałosne podejscie
  • Grzegorz 2022-05-07 16:32:12
    Sam prowadzę od 23 lat sieć sklepów odzieżowych. Znam dobrze sytuacjęna rynku. Niech mi nikt nie mówi że dla detalu są lekkie czasy. Jak jeszcze jeden miesiąc będzie tak słaby jak ostatni to zamykam interes bo ileż można czekać aż się poprawi i dokładać? Już raz dokładałem do jednego sklepu 5lat , bo cały czas miałem nadzieję że się ruszy, I straciłem na tym 200000 zł. Tak pomaga małym przedsiębiorcom PiS.
    • Edek z fabryki kredek 2022-05-08 10:22:31
      Odzieżowa, marże w detalu prawie jak w gastronomii, a on nie może wyjść na swoje. A nie przyszło ci do głowy, że może działasz na rynku przesyconym i w takiej sytuacji to prawdziwy przedsiębiorca poszuka raczej swojej niszy niż będzie trwał w starej formule? Taki z ciebie przedsiębiorca, że nie umiesz liczyć, po prostu lepiej dla ciebie iść na etat do prawdziwego przedsiębiorcy.