PARTNERZY PORTALU

Park handlowy z zabytkowym zegarem. Wkrótce otwarcie Vendo Park w Pułtusku

Park handlowy z zabytkowym zegarem. Wkrótce otwarcie Vendo Park w Pułtusku
Wizualizacja Vendo Parku w Pułtusku, mat. pras.
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 19 lip 2019 14:43

Vendo Park w Pułtusku zostanie otwarty 22 sierpnia i będzie nie tylko parkiem handlowym. Trei zdecydował się na pozostawienie zabytkowych elementów budynku, dlatego inwestycja jest realizowana pod nadzorem konserwatora.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 19 lip 2019 14:43

Deweloper Trei Real Estate GmbH ma ambicje stworzyć miejsce wygodnych zakupów, ale z poszanowaniem lokalnej historii i tradycji. Park handlowy został zbudowany na działce, gdzie kiedyś mieścił się dworzec PKS. Deweloper przeprowadził renowację charakterystycznych kafli z elewacji dawnego dworca oraz odrestaurował zabytkowy zegar, po czym wkomponował je w mury nowoczesnego parku handlowego.

Vendo Park w Pułtusku to parterowy obiekt handlowy, wyposażony w 103 miejsca parkingowe oraz stojaki rowerowe. Centrum zakupowe jest zlokalizowane przy ul. Nowy Rynek, w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketów Lidl oraz Stokrotka. Obiekt wpisuje się w trwający na ryku trend związany ze zmianą funkcji centów handlowych i dynamicznego rozwoju mniejszych formatów handlowych. 

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (26%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (6)

  • Basia 2019-09-05 05:16:56
    Byłam tam na otwarciu nowego Media Expertu :) Dużo fajnych promocji, kupiłam sobie robota kuchennego za bardzo niewielkie pieniądze, polecam się tam wybrać
    • almo 2019-09-08 13:43:37
      Ja jak zwykle przegapiłem...
      • nikodem 2019-09-10 06:35:33
        Żałuj :D Dużo rabatów, obłowiliśmy się z kumplami - Media Expert najlepszy sklep :)
      • almo 2019-09-22 18:13:56
        @nikodem ja zawse tak...
    • Diana 2019-09-15 20:10:38
      Byłam na otwarciu i też udało mi się upolować kilka rzeczy.
  • kinmar 2019-09-07 05:18:49
    Otwarcie media expert było bardzo dobre, długo czekałem od momentu kiedy dowiedziałem się że ten sklep tu powstanie. Bardzo dobry sklep, przede wszystkim polski