PARTNERZY PORTALU


Pasaż Targowa Garwolin bliski otwarcia

Pasaż Targowa Garwolin bliski otwarcia
  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 11 cze 2014 14:16

Trwają ostatnie prace wykończeniowe w Pasażu Targowa Garwolin. Obiekt powstał w centrum miasta, u zbiegi ul. Targowej z Al. Legionów i udostępni najemcom ponad 3 500 m.kw. nowoczesnej powierzchni handlowej.

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 11 cze 2014 14:16
Budowa obiektu przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. W chwili obecnej trwają ostatnie prace wykończeniowe na zewnątrz i wewnątrz Pasażu - mówi Wojciech Drozd, właściciel RetPro, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację i zarządzanie obiektem.

Pierwsi najemcy wprowadzą się do obiektu już na początku lipca. Otwarcie Centrum zaplanowano na drugą połowę sierpnia br. Wśród najemców obiektu znajdują się m.in. Biedronka, Media Expert, i Apteka. W chwili obecnej kończymy również rozmowy z trzema wiodącymi sieciami handlowymi działającymi m.in.: w branży odzieżowej i obuwniczej - dodaje Wojciech Drozd.

RetPro zajmuje sie kompleksową realizacją inwestycji deweloperskich o charakterze handlowym, usługowym, biurowym i mieszkalnym, oraz sprzedażą gotowych projektów komercyjnych.

WSZYSTKIE KOMENTARZE (7)

  • Jan 2014-06-11 23:50:31
    Odzieżowa to pewnie Ochnik, z wiadomych względów. Obuwnicza to pewnie Deichmann bo CCC, otwiera się w pasażu Shopin!
  • Marysia 2014-06-12 10:27:13
    no apteka to nic nowego:P dobrze, że będzie media expert
  • gutio 2014-06-15 01:02:33
    a będzie specjalne otwarcie odrebne w media expert? Bo promo by sie jakies przydało, heeee?
  • donek 2014-06-15 02:00:42
    no mam nadzieję, bo potrzebuję nowego TV i czekam tylko na to.
  • adamek 2014-06-16 09:53:23
    a kiedy to, bo chyba speclajnie przyjade na promocje, z daleka :P
  • czario 2014-06-16 10:15:18
    mnie to w sumie tez tylko media expert interesuje i Biedronak, a poza tym to nic. Co do promocji to też czyham bo ostatnio jak byłem na otwarciu t nieźle się obłowiłem.
  • zniesmaczony 2015-08-23 14:12:29
    apteka na targowej kolo biedry droga i nie uwzgledniaja refundacji, Oszusci!!!