• To pierwsza placówka Xtreme Fitness w Płocku.
  • Otwarcie klubu zaplanowano na 5 marca.
  • Sieć Xtreme Fitness Gyms liczy 50 klubów w całej Polsce.

Siłownia i klub fitness Xtreme Fitness Gyms w Atrium Mosty będą zlokalizowane na 1 piętrze galerii. Punkt przedsprzedaży będzie zlokalizowany na parterze galerii, nieopodal drogerii Rossmann i salonu Orange.

Płocki klub podzielony został na kilka nowoczesnych stref treningowych, zaprojektowanych tak, by umożliwić ćwiczącym maksymalny komfort i wygodę podczas treningów. Siłownia wyposażona została w najnowocześniejszy, profesjonalny sprzęt do ćwiczeń renomowanych producentów, takich jak Panatta, ZIVA, Naomi. Do dyspozycji klubowiczów będzie platforma treningowa VOD i aplikacja ćwiczeniowa, a także autorskie koncepty zajęć fitness. Ponadto będzie można brać udział w organizowanych cyklicznie zajęciach grupowych.

- Nie ukrywam, że wejście z nowym klubem do Płocka, to w dużej mierze zasługa... mieszkańców. Na nasze profile mediów społecznościowych regularnie otrzymywaliśmy od nich zapytania, kiedy Xtreme Fitness Gyms pojawi się w tym mieście. Lokalizacja oferowana przez Atrium Mosty jest dla nas atrakcyjna z kilku powodów. Przede wszystkim powierzchnia, czyli około tysiąc metrów kwadratowych oraz usytuowanie samej galerii w Płocku. Widać, że obiekt przechodzi pozytywną transformację i rekomercjalizację. Uważam, że obecność Xtreme obok innych, nowych najemców, idealnie wpisuje się w oczekiwane przez Atrium Mosty portfolio marek – mówi Łukasz Dojka, założyciel i prezes sieci klubów Xtreme Fitness Gyms.

- Xtreme Fitness Gyms nie tylko dopełni naszą dotychczasową ofertę, ale przede wszystkim przyciągnie nowych klientów z Płocka i okolic. Teraz z oferty siłowni będą mogli skorzystać nie tylko mieszkańcy pobliskich osiedli, podczas wizyt w galerii przy okazji robienia zakupów, ale także osoby z innych części miasta, pragnące skorzystać z aktywności sportowych - mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty i Atrium Płock.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl