Sklep w Krakowie w Galerii Centrum przy ul. Lubostroń 15 działał od stycznia 2015 roku.

Z końcem marca został zamknięty sklep Piotr i Paweł w parku handlowym w Żorach, centrum handlowym Bona w Niepołomicach, 1. ze sklepów w Bydgoszczy - przy ul. Fabrycznej oraz w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 97, w parku handlowym Rawa. W styczniu zostały zamknięte sklepy w Bielsku- Białej, Mysłowicach, Skawinie. W tym czasie Piotr i Paweł uruchomił też 2 sklepy: w Rokietnicy i Tychach. 

W lutym sieć handlowa Piotr i Paweł pozyskała inwestora finansowego w postaci funduszy zarządzanych przez TFI Capital Partners z notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy Capital Partners – polskiego, niezależnego podmiotu inwestycyjnego z doświadczeniem w projektach typu private equity.

Od jesieni 2017 roku, zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem i wraz z doradzającym Bankiem Zachodnim WBK, trwa proces wyboru inwestora strategicznego. Sieć Piotr i Paweł zebrała wstępne oferty potencjalnych inwestorów strategicznych i obecnie trwają procesy due diligence, po których nastąpi wybór inwestora. Zamknięcie etapu procesu przed rozpoczęciem uzyskiwania zgody UOKiK planowane jest do końca bieżącego półrocza.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl