PARTNERZY PORTALU

Po zakazie handlu w niedzielę, zakaz handlu wieczorem?

Po zakazie handlu w niedzielę, zakaz handlu wieczorem?
Po zakazie handlu w niedzielę, jego pomysłodawca, Alfred Bujara, zgłosił nowy pomysł: zakaz handlu wieczorem. fot. Shutterstock
  • Autor: Wyborcza.biz
  • Dodano: 17 paź 2021 09:23

Po zakazie handlu w niedzielę, jego pomysłodawca, Alfred Bujara, zgłosił nowy pomysł: zakaz handlu wieczorem, podaje Gazeta Wyborcza.

  • Autor: Wyborcza.biz
  • Dodano: 17 paź 2021 09:23

Autor pomysłu powołuje się na przykład sklepów w Brukseli, które zamykają się po godz. 19 czy przepisów obowiązujących w niektórych krajach Europy, gdzie w godzinach wieczornych otwarte mogą być tylko małe sklepy.

Pomysł został zgłoszony podczas wtorkowego posiedzenia parlamentarnego zespołu na rzecz rozwoju i promocji polskiego handlu.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (11)

  • User 2021-10-20 02:07:25
    Ten człowiek jest psychicznie chory i powinien zostać zamknięty w odosobnieniu. Kiedy mają robić zakupy ludzie pracujący cały dzień?
    • LUDZIE MAJĄ ZAPIERDALAĆ 2021-10-20 02:18:54
      A NIE ROBIĆ ZAKUPY PO NOCACH!!11
    • Emzi 2021-10-20 11:38:36
      Jak ktoś nigdy uczciwie nie pracował i nie ma wyobraźni to co się dziwić że o tym nie pomyślał.
    • Kasia 2021-10-20 16:57:54
      Nikt nie pracuje caly dzien a sklepy są otwarte od 6 rano więc jest czas na zrobienie zakupów. A moze warto sprawdzic jak praca wygląda w sklepie za najniższa krajowa .
      • Ewa 2021-10-21 08:22:52
        A ile Ty masz lat Kasiu? Bo najwyraźniej o życiu wiesz jeszcze bardzo mało. Pracownik korpo, finanse, dniówka 10-12h to naprawdę nie jest rzadkość. Zakupy robię w niedziele w placówkach pocztowych..
  • Bulla 2021-10-20 06:08:52
    Krętyni. Niech sklepy będą otwarte w godz. 8:00 - 16:00. A w niedzielę do kosciola
  • aleks 2021-10-20 07:40:08
    Facet jest (...)
  • aaa 2021-10-20 08:03:36
    Rozumiem, że jak w Brukseli jedzą gówno, to ja też będę przez pana Fujarę do konsumpcji ów gówna zmuszony?
  • Marek 2021-10-20 10:53:33
    Dla mnie bomba. Tym co nie będą mieli kiedy zrobić zakupów zostana male sklepiki tak rozumiem z opisu, lub zamówić zakupy z dostawa. Problem rozwiazany. Rozejść sie.
    • Kxz 2021-10-21 11:03:08
      SOCJALIZM BOHATERSKO WALCZY Z PROBLEMAMI NIEZNANYMI W ŻADNYM INNYM USTROJU