• Premium Home urósł w lipcu warszawskim w Domu Mody Klif.
  • Zmiana przyniosła więcej miejsca dla włoskiej marki Smeg.
  • W ofercie Klif są również: TOUS, La Marqueuse, Sony Center, LG Brand Store, DUKA, czy Rosenthal.

W Premium Home w Domu Mody Klif można znaleźć pełną ofertę włoskiego producenta – zarówno duże, jak i małe sprzęty AGD, w tym luksusową kolekcję Sicily is my love, stworzoną specjalnie dla Smeg przez Dolce & Gabbana. 

W ofercie Premium Home znajduje się wyposażenie do kuchni, jadalni i salonu, w tym luksusowe kolekcje porcelany i szkła, garnki i sztućce, innowacyjne akcesoria kuchenne, ceramiczne noże oraz szeroki wybór asortymentu do kawy i herbaty.

 

Dom Mody Klif został otwarty w 1999 roku jako jedno z pierwszych centrów handlowych w Polsce. Od ponad 20 lat oferuje szeroką gamę marek z sektora premium, stanowiąc ważny punkt na modowej mapie Warszawy. Obecnie na powierzchni 18,5 tys. mkw. znajduje się ponad 100 sklepów m.in. Max Mara, Marella, Patrizia Pepe, Pinko, Boggi Milano, Marciano Guess, Michael Kors, Max&Co, Elisabeth Franchi, Karl Lagerfeld.

Oprócz marek modowych, w ofercie Klif znajdziemy również punkty usługowe, sklepy z biżuterią, elektroniką i wyposażeniem wnętrz, takie jak TOUS, La Marqueuse, Sony Center, LG Brand Store, DUKA, czy Rosenthal. Do dyspozycji klientów jest także sklep spożywczy Eurospar oraz ogródki restauracyjne. Właścicielem Domu Mody Klif jest spółka reprezentowana przez AEW Asset Management. Zarządcą centrum i firmą odpowiedzialną za komercjalizację jest Cushman & Wakefield. 

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl