• Prezent Marzeń teraz czeka na klientów na poziomie 0.
  • Nowy lokal zajęty przez Prezent Marzeń ma ponad 20 mkw.

W maju właściciele stoiska Prezent Marzeń zdecydowali się na przeniesienie do dedykowanego salonu na poziomie 0 galerii naprzeciwko TK Maxx. Nowa lokalizacja zajmuje powierzchnię 23 mkw.

Prezent Marzeń to miejsce, gdzie można znaleźć unikalne prezenty-niespodzianki dla bliskich osób. Jak dowodzą badania, tradycyjne prezenty w postaci przedmiotów materialnych dają tylko chwilową radość. Szybko można się do nich przyzwyczaić. Posiadanie nowego, nawet wymarzonego przedmiotu, staje się dla obdarowanego czymś zupełnie normalnym. O wiele dłuższe uczucie szczęścia zapewniają prezenty oparte na emocjach i doświadczeniach. I właśnie takie upominki w formie przeżyć można znaleźć w kolekcji Prezentu Marzeń.

- Cieszymy się, że nasi najemcy inwestują w swój rozwój w naszym centrum. Galeria Warmińska to atrakcyjna lokalizacja, liczba naszych klientów stale rośnie. Większa powierzchnia to wygoda dla wynajmującego, jak i klientów, większy komfort obsługi i więcej możliwości na prezentację oferty - podkreśla Tomasz Górski, Asset Manager NEPI Rockcastle.

Prezent Marzeń to marka, która od 21.02.2017 działa w przestrzeniach Galerii Warmińskiej.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl