PARTNERZY PORTALU
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl


Real2B zbuduje pierwsze centrum handlowe w Mysłowicach

Real2B zbuduje pierwsze centrum handlowe w Mysłowicach
  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 30 mar 2015 11:06

Pierwszy projekt sieci obiektów handlowych pod marką Quick Park zostanie otwarty już w przyszłym roku w prawie 80-tysięcznych Mysłowicach.

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 30 mar 2015 11:06

Quick Park Mysłowice zlokalizowany będzie przy głównym skrzyżowaniu arterii komunikacyjnych miasta: ulicy Katowickiej (będącej częścią drogi krajowej nr 79 łączącej Katowice z Krakowem) i ulicy Obrzeżnej Północnej, która służy jako obwodnica miasta. W sąsiedztwie obiektu znajdują się największe dzielnice: Śródmieście, Stare Miasto i Bończyk - zamieszkiwane przez kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.

Mysłowice to jedno z ostatnich tak licznie zamieszkałych miast Polski, w których nie ma jeszcze nowoczesnego centrum handlowego.

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (22)

  • Wtajemniczony 2015-03-30 12:33:01
    najpierw to niech kupią grunt od Holdimexu a potem się chwalą!
  • Mysłowiczanin28 2015-03-30 23:21:08
    Grunt podobno już kupiony, mam tylko nadzieje, że obiekt będzie wyglądał tak jak na tej wizce ...
  • Miejscowy 2015-03-31 08:48:50
    Holdimex już od 5 lat buduję centrum o czym kilka razy w roku piszą miejscowe media i nic , miasto jest za biedne na taką galerię a dopóki nie będzie DTŚ to inwestycja nie ma sensu więc myślę że chyba poczekamy trochę dłużej
  • siwy 2015-03-31 10:54:29
    prawie 80 tys Myslowice:D w szczycie rozwoju miasta czyli za przyslowiowej komuny bylo 77 tys.teraz ile osob wyemigrowalo z tego jednego z najbardziej zacofanych miast Gornego Slaska?
  • Ślązok 2015-03-31 12:33:43
    Czyli likwidacja lokalnych sklepów i firm... Tylko się cieszyć że kolejny niepłacący podatków w Polsce podmiot wydrenuje kieszenie konsumentów telewidzów.
  • ech 2015-03-31 12:55:05
    jakie 80 tysiecy...????? Po wyjeździe za pracą zostało może 40-45 tysiecy :P
  • AK 2015-03-31 14:45:52
    Ślązok masz racje likwidacja sklepów i firm ale tych sklepów nie ma ani firm pokaż mi w Mysłowicach Kino czy inne atrakcje ? Centra Handlowe są potrzebne miastu ale nie hipermarkety. Mylisz pojęcia hipermarket zagraniczny który nie płaci podatku a centrum handlowe w których są sklepy gdzie płacą podatek.
  • myslowicznka 2015-03-31 14:56:30
    Jaka liczba ludnosci 80 tysiecy.To nieprawda.
  • myslowicznka 2015-03-31 14:58:45
    To cos nie tak z ta liczba mieszkancow
  • MSN 2015-03-31 16:54:22
    i znowu będziemy wspierać obcy kapitał :) no tak przecież dadzą nam prace na umowach śmieciowych po 9-10 zł brutto ;)zaje.biście.