Za realizację nowego parku handlowego odpowiada spółka celowa Atut Myszków.

Na powierzchni 11 tys. mkw. znajdzie się kilkadziesiąt lokali handlowo-usługowych z wejściami bezpośrednio z parkingu. Już wiadomo, że będzie tu Lidl, restauracja McDonald’s, stacja paliw oraz obiekt DIY o powierzchni ok. 3 tys. mkw. Na miejscu będzie dostępnych 550 miejsc parkingowych, a cały projekt obejmie teren inwestycyjny o powierzchni o 6,4 ha.

 

Atut Myszków zlokalizowany jest w centrum miasta, w pobliżu skrzyżowania ul. Kazimierza Pułaskiego z ul. Jesionową, na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Bezpośrednio przy inwestycji przebiegać będzie obwodnica zapewniająca sprawny dojazd z Częstochowy i Katowic oraz droga wojewódzka nr 793, która łączy Myszków z miejscowością Żarki

Inwestycję prowadzi firma Blue Ocean Investment Group, która zrealizowała m.in.: Focus Mall w Zielonej Górze, Bydgoszczy i Piotrkowie Trybunalskim, Focus Park w Rybniku, Włocławku i Świdnicy, Gemini Park w Bielsku-Białej i Tarnowie, Fashion House w Warszawie, Gdańsku i Sosnowcu. Wśród najemców strategicznych są takie marki jak: Media Markt, Smyk, Empik, H&M, Zara, Rossmann, Marks & Spencer, C&A, Douglas, Sephora, Super-Pharm, CCC, Deichmann.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl