PARTNERZY PORTALU

Rząd nie przewiduje działań osłonowych dla właścicieli galerii handlowych

Rząd nie przewiduje działań osłonowych dla właścicieli galerii handlowych
Jadwiga Emilewicz, Minister Rozwoju
  • Autor: propertynews.pl/ PAP
  • Dodano: 26 mar 2020 12:01

Rząd nie przewiduje działań osłonowych dla właścicieli galerii handlowych po ustawowych obniżkach czynszów na czas epidemii - powiedziała w trakcie wideokonferencji minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

  • Autor: propertynews.pl/ PAP
  • Dodano: 26 mar 2020 12:01

Przypomnijmy, że Rząd zaakceptował wczoraj (25 marca) rozwiązania tarczy antykryzysowej. Pakiet przewiduje m.in. obniżenie o 90 proc. czynszów najemców lokali i tzw. wysp w galeriach handlowych, dopóki obiekty te mają zakaz normalnego funkcjonowania.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ WIĘCEJ: Tarcza Antykryzowa a centra handlowe


WSZYSTKIE KOMENTARZE (7)

  • marek 2020-03-26 12:20:28
    Bardzo łatwo rządzić cudzymi pieniędzmi.!!!
  • Rafał Sonik 2020-03-26 22:00:39
    Będziemy się odwoływać do Strasburga!!!!!
  • Tomek 2020-03-27 10:15:55
    Nie chce nic insynuować, ale premier Japonii zrezygnował z wynagrodzenia dopóki kryzys w Fukushimie nie został zażegnany. Szkoda, że polski kodeks honorowy pozwala obcinać komuś dochody, a sobie już nie. Ciekawe jakie premie będą przyznane na koniec roku.
    • Krzysztof 2020-03-27 11:12:09
      wierzysz, że będzie koniec roku?
  • Ar 2020-03-27 11:10:45
    rząd nie pomoże dużym przedsiębiorstwom. doprowadzenie nas do bankructwa jest im na rękę. potem wykupią nas za tani kredyt z nbp i obstawią "swoimi ludźmi", tak jest w wielu krajach. trzymajcie się!
  • Szymon 2020-03-28 15:05:05
    Szkoda , że właściciele Galerii chcą ściągać z najemców 100 procent czynszów i nawet nie chcą się dogadywać ;) A najemcy z czego mają żyć