• Marka Ochnik gości w łódzkiej Manufakturze od 2006 roku.
  • Salon właśnie przechodzi metamorfozę.
  • Podwoje odnowionego i powiększonego sklepu w tej znanej lokalizacji marka otworzy ponownie już we wrześniu.

Salon Ochnik przed otwarciem. Fot. PropertyNews
Salon Ochnik przed otwarciem. Fot. PropertyNews

Nowy salon zostanie zaaranżowany według najnowszego konceptu marki, z wyraźnym podziałem na dwie strefy – odzieżową i galanteryjną.

W pierwszej, głównej części salonu umieszczona zostanie kolekcja odzieży, okryć wierzchnich i obuwia, uzupełniona dodatkami odzieżowo-galanteryjnymi. Klienci znajdą tu kurtki, kamizelki i płaszcze, bluzki, sukienki i spódnice, koszule, swetry, marynarki, spodnie i szorty, a w sezonie zimowym także futra, kożuchy, czapki, szale, kominy i rękawiczki.

W drugiej części salonu dostępne będą torebki, torby, teczki, portfele, a także akcesoria bagażowe oraz walizki podróżne.

Przestronne wnętrze salonu, jego nowa aranżacja i wyraźny podział na strefy odzieżową i galanteryjno-walizkową umożliwią odpowiednią ekspozycję bogatego asortymentu marki, sprzyjając udanym i komfortowym zakupom.

Marka Ochnik swoją pozycję na rynku polskim buduje od ponad 30 lat. Obecnie jest jedną z największych polskich firm na rynku galanterii skórzanej, w sektorze premium. Produkty Ochnik cenione są za jakość, ponadczasowe, klasyczne wzornictwo, wpisujące się jednocześnie w aktualne trendy.

Salon Ochnik otworzy się dla klientów łódzkiej Manufaktury jeszcze w 2023 roku. Sklep będzie sąsiadował z Okaidi, na poziomie 1. 

Salon Ochnik. Fot. PropertyNews
Salon Ochnik. Fot. PropertyNews

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl