• Biuro w Dublinie będzie gospodarzem strategicznego centrum IT SHEIN dla regionu EMEA i będzie funkcjonować jako serce operacji SHEIN w regionie.
  • SHEIN zamierza obsadzić 30 kluczowych stanowisk w irlandzkim biurze do końca 2023 roku, mając na celu zwiększenie tej liczby wraz z rozwojem firmy.
  • W 2023 roku SHEIN planuje zorganizować około 30 pop-upów w całym regionie EMEA.

SHEIN umacnia pozycję w Irlandii, gdzie buduje przyczółek na cały region EMEA. 

Cieszę się, że możemy otworzyć naszą siedzibę główną na region EMEA w Irlandii. Probiznesowe środowisko Irlandii i dostęp do talentów sprawiają, że jest to doskonałe centrum dla firm, w tym SHEIN, do zarządzania i rozwijania naszej działalności w regionie - mówił Leonard Lin, Global Head of Government Relations w SHEIN.

Jak dodał otwarcie biura w Dublinie to ważny kamień milowy w rozwoju SHEIN w regionie EMEA, który jest jednym z najważniejszych rynków dla firmy.

- Cieszymy się, że będziemy mogli przyczynić się do rozwoju lokalnych gospodarek i wspierać lokalne społeczności - dodał Leonard Lin.

W 2023 roku SHEIN planuje zorganizować około 30 pop-upów w całym regionie EMEA.

Jak dodał Michael Lohan, dyrektor generalny IDA Ireland, Irlandia jest lokalizacją, dzięki której SHEIN może się rozwijać i rozszerzać swoją ofertę w Europie. 

Chińska firma ciągle się rozwija i szuka również, m.in. nearshoringowych rozwiązań w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przypomnijmy, jeden z gigantów odzieżowego e-commerce, do końca 2023 roku uruchomi w pełni magazyn w Panattoni Park Wrocław South Hub. Pracę w tym miejscu znajdzie ponad tysiąc osób.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl