• Focus Park powiększa grono swoich Najemców. 
  • Outhorn, nowy salon na mapie centrum, to polska marka lifestylowa.
  • Nowy najemca zajmie prawie dwieście mkw.

Outhorn, doskonale wpisuje się w pozycjonowanie Focus Park, jako centrum w „miejskim stylu”.  Marka, która projektuje i szyje dla młodych, wymagających i nie idących na kompromisy ludzi, jest odpowiedzią na potrzeby grup docelowych centrum - klientów ceniących nowoczesny, miejski styl.  

Przewodnim mottem marki Outhorn, jest stawianie znaku równości pomiędzy jakością, wygodą oraz oryginalnością. Otaczająca natura, pory roku, formy czy kolory oraz niezwykli ludzie to jej główna inspiracja, która pozwala tworzyć najlepsze projekty. Świadomość, otwartość i ciekawość nowego są tym, co najlepiej określa społeczność Outhorn.

Outhorn (2).jpg
Outhorn (2).jpg

Nowo otwarty salon marki Outhorn to przede wszystkim nowa przestrzeń licząca 195 mkw. Oferując ponadczasowe kolekcje i formy inspirowane kolorami natury odpowiada na potrzeby wchodzącej w dorosłość generacji „Z”. Salon wyróżnia się przede wszystkim jasną kolorystyką wnętrz, w którym nie brakuje także drewna, betonu, surowej stali czy lnu. To dobrze przemyślana przestrzeń dla młodych ludzi, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl