PARTNERZY PORTALU

Silesia Outlet z największym outletem marki adidas

Silesia Outlet z największym outletem marki adidas
mat. pras.
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 08 sie 2019 12:40

Silesia Outlet zaprosił klientów do największego salonu outletowego marki adidas na Śląsku. Podczas premierowego weekendu otwarcia, zakupy zrobiło w nim blisko 7 tysięcy klientów.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 08 sie 2019 12:40

- Adidas to jedna z najbardziej pożądanych marek wśród outletowych łowców okazji. Wejście do Silesia Outlet z pełną ofertą zakupową na powierzchni 807 mkw. to potwierdzenie wysokiego potencjału tego najnowszego centrum wyprzedażowego w Polsce, zarówno z perspektywy klientów przyjeżdżających na zakupy, jak i naszych partnerów biznesowych, prowadzących salony w centrach zarządzanych przez Neinver – mówi Agnieszka Baczyńska, International Leasing Director Neinver. 

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (85%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (10)

  • Ida 2019-08-19 09:03:06
    Super! mam do tego sklepu blisko i mega się cieszę na tą markę
  • MAGDA 2019-08-24 22:30:05
    Byłam wczoraj, dwie siatki zakupów pełne :D mąż to myślałam że mnie udusi, ale naprawdę świetne okazje
  • Opka 2019-08-25 16:29:00
    Wreszcie porządny outlet, a na adidasa ciesze się niesamowicie. Pierwsze zakupy już za mną a we wrześniu na pewno jeszcze z dzieciakami na bardziej szkole zakupy się wybierzemy
    • Dominik Talerko 2019-09-20 01:08:48
      My wlasnie tez ostatnio bylismy i sa dobre promocje wiec warto :D
  • Marlena 2019-08-26 08:43:31
    Tez bardzo lubie i cenie :D maja sporo fajnych sklepow, ktorych nie ma praktycznie nigdzie indziej, a do tego mozna naprawde dobre promocje zlapac
  • Idylla 2019-09-06 22:43:57
    Bylam, sprawdzilam, zakupy ogromne zrobilam !
  • Koko 2019-09-15 12:04:18
    Już teraz było w silesii z czego wybierać a to extra dodatek, musze znowu się wybrać
  • Elwira 2019-09-15 17:30:25
    Spoko sklep, duzo marek, wybor szeroki a okazje mozna faktycznie upolowac.
  • Kaja 2019-09-20 19:48:21
    Nooo!!! Nareszcie cos dla mnie, jestem mega zadowolona ze w koncu cos takiego tu u siebie mamy!
    • yoko 2019-09-23 19:14:45
      wreszcie porządny outlet, ceny serio outletowe i człowiek bez wyrzutów sumienia się może obkupić