• Dwa najważniejsze rynki dla LPP jeśli chodzi o salony stacjonarne to Polska i Rosja. W naszym kraju spółka prowadzi 928 sklepów, a w Rosji blisko 500.
  • W drugim półroczu przyszłego roku LPP planuje zadebiutować w Albanii. Będzie to 27 kraj w portfelu spółki, który wzmocni obecność wszystkich pięciu marek na Bałkanach.
  • Plany spółki na przyszły rok zakładają m.in. otwarcie około 500 sklepów stacjonarnych na wszystkich dotychczasowych rynkach.

Dwa najważniejsze rynki dla LPP, jeśli chodzi o salony stacjonarne, to Polska i Rosja. W naszym kraju spółka prowadzi 928 sklepów, a w Rosji blisko 500. 

Sinsay na drodze do pozycji lidera 

Dynamika sprzedaży poszczególnych marek LPP w trzecim kwartale mijającego roku pokazuje, że na szczególną uwagę zasługuje Sinsay, który odnotował wzrost na poziomie ponad 140 proc.

– To dlatego, że przyrost powierzchni handlowej i nowych sklepów jest najszybszy. W przyszłym roku Sinsay będzie marką generujacą większość przychodów, może niekoniecznie w całej grupie, ale na pewno pokona Reserved pod względem wartości sprzedaży - przyznaje Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes LPP.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL