PARTNERZY PORTALU

Skandynawskie marki wchodzą do Galerii Bronowice

Skandynawskie marki wchodzą do Galerii Bronowice
Galeria Bronowice
  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 30 lip 2015 15:19

Do grona najemców Galerii Bronowice 1 sierpnia dołączy Lykke. Sklep wzbogaci damską ofertę modową centrum o marki skandynawskie.

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 30 lip 2015 15:19

Lykke to nowy sklep na rynku, nieobecny dotąd w żadnej galerii handlowej w Polsce. Oferuje odzież damską skandynawskich marek, m.in.: Vila, Object, Ichi, Fransa, Soyaconcept, B.Young, Dranella, Blend She.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (62%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (7)

  • dominika 2016-01-07 09:13:09
    byłam, widziałam, kupiłam, polecam! Myślę, że warto wybrać się na zakupy do Lykke! Miła obsługa (doradzają wybór), miły wystrój, tanio i przyjemnie. A wybór znaczny markowych firm....
  • marysia 2016-01-07 09:16:17
    Fajny sklep! Kupiłam tanio, to - co mi się podobało. Ale tych rzeczy jest moc, więc znowu się tam pokażę niebawem. Pozas tym blisko.
  • krycha 2016-01-07 09:20:39
    też tam byłam, mają dobre promocje, można wybrać sobie niezłe swetry i sukienki. Mają markowe rzeczy. Polecam również.
  • tereska 2016-01-07 09:24:40
    Dobrze kupiłam tam bluzkę i kurtkę. Jestem zadowolona, polecam, mają specjalne zniżki dla studentek! Kochani, pewnie macie też sklep internetowy - podajcie dane.
  • monika 2016-01-07 09:30:01
    Dobry sklep, dobre ciuchy, kupiłam tanio. A sklep internetowy jest, byłoby łatwiej.
  • walia 2016-01-07 09:50:43
    pewnie, że sklep internetowy jest. Oglądam tam nowości i promocje. Ponieważ mam blisko, to byłam osobiście i kupiłam sobie markowe spodnie, tanio! Podpowiadam adres sklepu internetowego - www. lykke online.pl, i polecam.
  • magda 2016-01-07 09:52:51
    www. lykke online.pl - warto oglądnąć i osobiście kupować - dają dodatkowe gratisy..... po negocjacjach!