• Spółka Euro-Net prowadząca sieć sklepów z szyldem RTV Euro AGD wypracowała za 2021 rok 277 356 765 zł zysku w porównaniu do 299 931 882 zł zysku za 2020 r.
  • Na koniec roku 2021 Spółka Euro-net posiadała 315 sklepów w 208 miejscowościach Polski.
  • Firma planuje utrzymanie tempa rozwoju sieci dostosowanego do rozwoju rynku oraz nowych propozycji zgłaszanych przez deweloperów.

- Aktualna i przewidywana sytuacja finansowa spółki jest bardzo dobra, rok 2021 zakończył się dwucyfrowym wzrostem sprzedaży zaś nieznaczne obniżenie wyniku w stosunku do roku 2020 roku wynika z dodatkowego kosztu podatku od sprzedaży detalicznej, który obciążył wynik po raz pierwszy w 2021 roku. Poziom zysku i sprzedaży zarząd ocenia szczególnie wysoko bezwzględnie, jak również na tle występujących tendencji i zjawisk rynkowych związanych z gospodarczymi skutkami pandemii wirusa SARS-CoV-2 - podał zarząd firmy.

13 otwarć i  trzy zamknięcia RTV Euro AGD

Spółka Euro-Net w ubiegłym roku otworzyła łącznie 13 nowych sklepów. Nowe placówki otwarto w Kościerzynie, Pszczynie, Dęblinie, Łęcznej, Działdowie, Iławie, Piszu, Pleszewie, Poznaniu, Nowej Soli, Szamotułach, Gorzowie oraz Świdninie. Jednocześnie na podstawie oceny potencjału i prognozowanych wyników finansowych sklepów spółka postanowiła zamknąć placówki w Katowicach, Szczecinie oraz Gorzowie.

Więcej na DlaHandlu.pl

 

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl