• Oprogramowanie Lease Commander jest opracowane przez kancelarię Causa Finita Szczepanek i Wspólnicy Spółka Komandytowa.
  • Rozwiązanie wspiera zarządzanie najmem 27 sklepów Tefal, które znajdują się na terenie Polski.
  • System porządkuje informacje z umów najmu i dostarcza wiedzy potrzebnej do zarządzania lokalizacjami.

Twórcy twierdzą, że rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet 70 proc. czasu i kosztów związanych z odszukiwaniem, systematyzowaniem, przetwarzaniem i raportowaniem danych z dokumentów najmu.

Marka Tefal jest częścią portfolio Groupe SEB, do której należą również m.in. marki Krups, WMF, Moulinex, Rowenta i Lagostina. Firma jest jednym z liderów wśród producentów małego AGD i wyposażenia kuchni.

W Polsce firma sprzedaje swoje produkty online oraz w 27 sklepach stacjonarnych.

- Nowe rozwiązanie informatyczne zdecydowanie porządkuje kwestię najmu powierzchni naszych sklepów w centrach handlowych. Zdecydowanie przyśpieszyło zarządzanie umowami a generowane przez aplikację przekrojowe raporty dają nam bogate informacje tak potrzebne w zarządzaniu. Oznacza to dla nas między innymi błyskawiczny dostęp do bardzo potrzebnych informacji w trakcie podejmowania decyzji na przykład o przedłużeniu lub rezygnacji z najmu – komentuje Milena Korycińska (Retail Operations Supervisor) z Groupe SEB Polska.

System informatyczny Lease Commander został stworzony przez rzeszowskich prawników z Causa Finita oraz firmę informatyczną Appgo. Aplikacja jest rozwiązaniem klasy SaaS.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl