Galerie handlowe robią wszystko, by czas spędzony na zakupach, był przyjemny. Agora Bytom, największe centrum handlowe w Bytomiu, przez cały tydzień od 10 do 17 grudnia oferuje swoim klientom bożonarodzeniowy prezent. Za zakupy o minimalnej wartości 50 zł i odpowiedź na pytanie konkursowe, można wygrać piernik staropolski z Grycana.
- Agora Bytom jest otwarta w grudniu przez trzy ostatnie niedziele miesiąca. Działamy na pełnych obrotach, bo wiemy, że gros klientów często przed samą Wigilią poszukuje ostatnich upominków czy artykułów niezbędnych do przygotowania świąt. Mam nadzieję, że nasza piernikowa akcja umili im ten czas – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom i dodaje, że we wszystkie niedziele handlowe galeria będzie otwarta w godzinach 10.00-20.00.

W raporcie „Zakupy świąteczne 2019" wśród upominków, które najczęściej są kupowane pod choinkę, znalazły się kosmetyki i perfumy. Popularnością cieszą się również książki i czekoladki. W multigalerii Agora Bytom w centrum Bytomia na prawie 57 tys. mkw. mieści się 130 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl